Opony>Dobór opon samochodowych

Konfigurator doboru opon do samochodu osobowego.

Wybierz producenta pojazdu do którego chcesz znaleźć opony.

opony do ARO
ARO
opony do BMW
BMW
opony do BYD
BYD
opony do DS
DS
opony do FAW
FAW
opony do GAC
GAC
opony do GAZ
GAZ
opony do GMC
GMC
opony do JMC
JMC
opony do Kia
Kia
opony do MAN
MAN
opony do MG
MG
opony do Ram
Ram
opony do UAZ
UAZ

Wyszukaj opony do samochodu według producenta pojazdu.


Sprawdź jakie opony osobowe pasują najlepiej do Twojego samochodu. Dobierz opony do samochodu. Jeżeli nie znasz rozmiaru lub go po prostu nie pamiętasz możesz zawsze wesprzeć się naszym doradcą opon. Wystarczy że wybierzesz producenta twojego auta, następnie wybierzesz model, rok produkcji, silnik a nasz konfigurator jeżeli tylko posiadamy w bazie Twój pojazd wskaże Ci pasujące do niego opony. Otrzymasz także możliwe zamienniki danego rozmiaru,rozstaw śrub oraz proponowane rozmiary felg. Nasza baza rozmiarów jest stale uaktualniana jednakże trzeba wziąć poprawkę, że może zawierać błędy. Dzięki naszemu doborowi opon nie musisz znać się na oponach, rozmiarach, indeksach. Nawet nie musisz umieć odczytać rozmiaru opony. Wybierz pasującego producenta, a potem inne zadane parametry jak silnik, rok, model i otrzymaj wynik w postaci rozmiaru ogumienia zalecanego przez producentów samochodów. Jeżeli dalej masz wątpliwości możesz zawsze skontaktować się z działem handlowym i uzgodnić szczegóły. Możesz również przez infolinie uzyskać informacje na temat opon i ich cen. Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie pomogą ci w wyborze najlepszych opon do twojego samochodu.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.