Strona główna>Artykuly>Promocja opony Toyo 300zł za Komplet Opon Zimowych

Promocja opony Toyo 300zł za Komplet Opon Zimowych

Promocja opony Toyo 300zł za Komplet Opon Zimowych

Drodzy Państwo 

W porozumieniu z Toyo Tyres przekazujemy poniżej wszystkie najważniejsze informacje dot. promocji na zakup opon zimowych marki Toyo. Promocja rozpoczyna się z dniem 15 października 2018 r. i będzie trwała do 15 grudnia 2018 r. Promocją objęte są jedynie opony zakupione w naszej hurtowni.  

NAJWAŻNIEJSZE SZCZEGÓŁY AKCJI:
• Promocją objęte są opony zimowe Toyo w rozmiarze 17 cali lub większe
• Warunkiem skorzystania z promocji jest zarejestrowanie przez klienta zakupionych opon Toyo na stronie: http://www.toyotire.pl/voucher/register 
• Po zarejestrowaniu zakupionych opon na stronie otrzyma na wskazany przy rejestracji adres kupon o wartości 300 zł do wykorzystania na platformie eventim.pl 
• 
Warunkiem prawidłowego dokonania rejestracji jest załączenie dowodu zakupu opon
 Rejestracji można dokonywać tylko w okresie trwania promocji. Opony zakupione przed dniem 15 października 2018 r. przez klientów będą odrzucone mimo dokonania rejestracji. 
 

Producentem Toyo jest Japońska firma Toyo Tire & Rubber Co. Ltd. która istnieje od 1945 roku a siedziba firmy znajduje się w Osace. Firma oponiarska sponsoruje wiele imprez tuningowych i wiele wyścigów. Największą popularność opony Toyo zyskały w Stanach Zjednoczonych ale ostatnio zyskują dużą popularnośc w europie. Opony Toyo to opony sportowe o bardzo dobrej jakości które są w bradzo dobrej cenie. Toyo to opony przedewszystkim bezkonkurencyjne japońskie opony o solidnej konstrukcji. 

W razie wątpliwosci zapraszamy do kontaktu z działem handlowym

 

  Infolinia:

  32 706 10 18