Opony>Artykuły>Współpraca B2B z Hurtopony
Współpraca B2B z Hurtopony

Współpraca B2B z Hurtopony

Współprace B2B

Hurtownia opon Hurtopony chętnie zawiera współprace B2B. Co to dokładnie znaczy? To forma umowy zawieranej pomiędzy dwoma podmiotami działającymi w obszarze branży oponiarskiej lub innej - powiązanej z samochodami, motocyklami, quadami, kosiarkami czy gokartami.

Jeśli chcesz otworzyć własny biznes, posiadasz własny sklep stacjonarny czy internetowy lub chcesz zwiększyć sprzedaż opon w swojej hurtowni, doskonałym sposobem na to może być właśnie integracja. Hurtownie wówczas łączą siły i działają wspólnie.

współpraca b2b z hurtopony

Integracja - opony - jak może wyglądać?

Integracja w odniesieniu do umów B2B znaczy tyle samo co współpraca. Opony są wówczas sprzedawane w dwóch miejscach. Nasza platforma na bieżąco aktualizuje stany magazynowe dostępnych produktów, co jeszcze bardziej ułatwia pracę. Wszyscy mają wówczas pewność, że wykorzystywane dane są w każdej chwili aktualne. Ponadto oferujemy wiele udogodnień dla Klientów B2B. Wśród nich wymienić można przykładowo opcję darmowych wysyłek, oszczędzania na zakupach, założenia wygodnego panelu Klienta czy opcję śledzenia przesyłek w dowolnym momencie.

platforma hurtopony

Dropshipping opon dla osób, prowadzących sklepy internetowe

Sklepy internetowe mogą zacząć wygodnie sprzedawać coraz więcej produktów z różnych źródeł. Umożliwia to między innymi specjalne oprogramowanie i plik CSV - opony oraz ich ilość jest w nim na bieżąco aktualizowana.

Kiedy Klient złoży zamówienie, przedsiębiorca przekazuje je do Hurtopony w sposób w pełni zautomatyzowany. Dzięki temu zamówienie jest realizowane szybko i sprawnie - bez zbędnych opóźnień.

dropshipping możliwy z hurtopony

Dlaczego warto korzystać z dropshippingu opon?

Korzystanie z modelu dropshippingu to możliwość założenia własnej działalności lub jej rozszerzenia. Taka opcja jest wyjątkowo opłacalna, ponieważ im szerszy ma się asortyment, tym chętniej Klienci zaglądają do danego sklepu. Dużą zaletą dropshippingu jest to, że prowadząc własną firmę, nie trzeba martwić się o miejsce do składowania opon, które zajmują zazwyczaj dość sporo przestrzeni. Zamówione przez Klientów produkty trafiają do nich wprost z magazynów firmy Hurtopony. Udostępniamy plik dla konkretnego sklepu wraz z cenami z naliczoną, wybraną marżą oraz z możliwością bieżącego importowania wszystkich istotnych informacji o produktach.

jakie śą kożyści z dropshippingu
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dla hurtowni, a w razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz podejmiemy długoterminową współpracę z każdą hurtownią opon.

Zapraszamy do kontaktu

  Infolinia:

  32 706 10 18