Opony>Artykuły>Współpraca B2B z Hurtopony
Współpraca B2B z Hurtopony

Współpraca B2B z Hurtopony

Hurtownia opon - Hurtopony chętnie zawiera współpracę B2B. Co to dokładnie znaczy? To forma współpracy handlowej zawieranej pomiędzy dwoma podmiotami działającymi w obszarze branży oponiarskiej lub innej - powiązanej z samochodami, motocyklami, quadami, kosiarkami, maszynami rolniczymi czy przemysłowymi.

Jeśli chcesz otworzyć własny biznes, posiadasz sklep stacjonarny czy internetowy, warsztat wulkanizacyjny, serwis mobilny lub chcesz zwiększyć sprzedaż opon, doskonałym sposobem na to może być współpraca B2b. Przedsiębiorcy wówczas łączą siły i działają wspólnie.

Oferta udogodnień dla Klientów B2B

Niższe ceny niż na platformach opon

Wygodny panel Klienta

Śledzenie przesyłek w dowolnym momencie

Możliwość dostosowania warunków współpracy do Twoich potrzeb

Stały kontakt z opiekunem handlowym

Realizowanie współpracy w oparciu o model dropshippingu

Wybór wygodnych rozwiązań płatniczych

Szybka wysyłka - wszystkie opony są dostępne ?od ręki?

Dropshipping dostępny dla każdego!

Korzystanie z modelu dropshippingu to możliwość założenia własnej działalności lub jej rozszerzenia. Taka opcja jest wyjątkowo opłacalna, ponieważ im szerszy ma się asortyment, tym chętniej Klienci zaglądają do danego sklepu.

Jaka jest główna zaleta dropshippingu? Nie trzeba martwić się o miejsce do składowania opon, które zajmują zazwyczaj sporo przestrzeni. Nasza firma umożliwia naszym partnerom B2B dostęp do plików zawierających szczegółowe informacje o produktach, wraz z cenami uwzględniającymi ustaloną marżę. Dodatkowo, umożliwiamy importowanie wszystkich istotnych danych dotyczących produktów. Zamówione przez klientów produkty są wysyłane bezpośrednio do nich z magazynów naszej firmy, Hurtopony.

Formularz rejestracji Kontrahenta

Domyślny adres dostawy

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.