Opony rolnicze, opony do ciągników

Strona główna>Opony rolnicze

Opony rolnicze

Posiadamy opony rolnicze do większości modeli kombajnów, ciągników (np. diagonalne czy radialne do ciężkich traktorów) czy też przyczep rolniczych. Nasi specjaliści służą pomocą w zakresie wyboru najbardziej optymalnych opon do traktora czy innej maszyny rolniczej (np. do upraw międzyrzędowych, na pola, do lasu, itd. itp.). Prowadzimy sprzedaż specjalistycznego ogumienia rolniczego przez cały rok. W naszym e-sklepie znajdą Państwo ogromną ilość rozmiarów opon w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Rolnictwo jest znaczącym sektorem w naszym kraju. Prowadzenie działalności rolniczej wiąże się z częstym kupnem różnych opon o maksymalnej wytrzymałości i niezawodności, a przy tym odpowiedniej, fachowej obsługi – my to wszystko Państwo oferujemy.

Rolnicy oczekują by ogumienie rolnicze miało jeszcze większą wydajność od obecnej, a także by nie ugniatało gleby i nie dewastowało plonów podczas wykonywania prac. Producenci opon liczą się z opiniami swoich klientów i ciągle udoskonalają swoje produkty. Pamiętają by spełniać między innymi takie wymagania:

  • możliwość osiągania wyższych prędkości
  • możliwość osiągania wyższych przebiegów na obniżonym ciśnieniu w oponie
  • zwiększona wytrzymałość opony w stosunku do mocy maszyny rolniczej

W naszym e-sklepie znajdą Państwo opony najbardziej znanych producentów.

Popularne Rozmiary Opon

Sklep internetowy hurtopony.pl poleca nowe opony do Twojego pojazdu. Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane rozmiary opon w kategorii rolnicze. Polecamy markowe opony jak i również tanie opony wysokiej jakości. Każda opona sprzedawana w naszym sklepie internetowym posiada wszelkie atesty i normy wymagane na terenie Uni Europejskiej.
opony 6.00-16opony 7.50-16
opony 14.9-28opony 16.9-28
opony 18.4-30opony 12.4-24

Artykuły i nowości z rynku oponiarskiego

Jak opony rolnicze użytkować i jak je przechowywać zimą?
Jak opony rolnicze użytkować i jak je przechowywać zimą?
Jak bezpiecznie użytkować opony rolnicze zimą i jak je prawidłowo przechowywać . Co zrobić aby służyły nam dłużej i jak nie bać się zimy. Prace porządkowe na oponach rolniczych zimą.
Prawidłowy Montaż Opon Rolniczych
Prawidłowy Montaż Opon Rolniczych
Jak prawidłowo zamontować opony rolnicze. Zapraszamy po porady jak bezpiecznie i dobrze założyć oponę rolniczą.
Mitas producent opon z tradycją
Mitas producent opon z tradycją
Mitas to Czeska firma, której początki sięgają lat 30 ubiegłego wieku. Znany i poważany producent opon rolniczych, przemysłowych, motocyklowych w Europie. Poznaj historie i opis tego przedsiębiorstwa.

  Infolinia:

  32 706 10 18