Opony przemysłowe, opony do maszyn budowlanych

Strona główna>Opony przemysłowe

Opony przemysłowe

Opony przemysłowe stosowane są do ładowarek, maszyn, koparek, wózków widłowych, walców oraz wielu innych. Takie ogumienie głównie charakteryzuje jego typ, rozmiar felgi docelowej, rodzaj i głębokość bieżnika.

Ogumienie do pojazdów przemysłowych można dzielić na III klasy ze względu na budowę: przemysłowe diagonalne, diagonalne z opasaniem, radialne (promieniowe). Inną stosowaną klasyfikacją jest rozróżnienie opon pod kątem rodzaju maszyny na której będą pracować.

Przed zakupem powinniśmy dokładnie przemyśleć w jakich warunkach będą użytkowane opony, jaką mają mieć maksymalną ładowność oraz czy potrzebujemy opon radialnych czy diagonalnych (znaczna różnica w cenie). Zwracajmy uwagę również na to ilu przekładkowe są takie opony oraz jaka jest ich konstrukcja. Bieżnik to warstwa styczna z powierzchnią po jakiej będzie poruszać się pojazd, w związku z tym konstrukcja bieżnika, jego grubość są bardzo istotne. Na przykład inny bieżnik opony będzie dedykowany dla wózka widłowego, który jeździ na terenie magazynu, a inny dla koparki, która wykonuje prace na budowie w błocie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą opon przemysłowych: do koparek, mini-ładowarek, ładowarek, wózków widłowych, podnośników, wózków teleskopowych i innych. Służymy pomocą i fachową poradą w zakresie doboru produktów.

Popularne Rozmiary Opon

Sklep internetowy hurtopony.pl poleca nowe opony do Twojego pojazdu. Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane rozmiary opon w kategorii przemysłowe. Polecamy markowe opony jak i również tanie opony wysokiej jakości. Każda opona sprzedawana w naszym sklepie internetowym posiada wszelkie atesty i normy wymagane na terenie Uni Europejskiej.
opony 10.0/75-15.3opony 18.4-26
opony 405/70-20opony 16.9-28
opony 9.00-20opony 12.5-20

Artykuły i nowości z rynku oponiarskiego

Specjalna promocja na opony budowlane i przemysłowe Michelin. Promocja dla użytkowników
Specjalna promocja na opony budowlane i przemysłowe Michelin. Promocja dla użytkowników
Promocja opon marki Michelin. Nagrody za zakup opon budowlanych i przemysłowych do koparek ładowarek i innych maszyn budowlanych.
Opony do JCB , Opony do koparek
Opony do JCB , Opony do koparek
Opony do JCB. Opony do koparek JCB. Jakie opony do koparek brytyjskiego przedsiębiorstwa znanego na całym świecie. Opony do JCB 3CX , Opony do Fastrac
Opony przeznaczone do maszyn budowlanych koparek ładowarek
Opony przeznaczone do maszyn budowlanych koparek ładowarek
Opony przemysłowe to opony do koparek, ładowarek, równiarek, spychaczy. Każda opona ma inna specyfikację . Poznaj opony przemysłowe.

  Infolinia:

  32 706 10 18