Opony>Ochraniacze

Ochraniacze dętki, fartuchy

Prezentujemy ofertę ochraniaczy dętek, zwanych inaczej fartuchami. Ochraniacz dętki wykonany z gumy stosuje się w celu eliminacji uszkodzeń dętki na styku z felgą. Fartuch chroni przed przetarciem dętki o felgę i jej krawędzie, które podczas pracy koła stanowią spore tarcie wywierane na dętkę. Nachylenie krawędzi felg dzięki zastosowaniu ochraniacza jest zniwelowane, dętka nie przeciera się. Oferowane fartuchy w naszym sklepie, są wykonane z domieszką naturalnego kauczuku, przez co są odporne na działania wysokich i niskich temperatur podczas użytkowania maszyny rolniczej lub wózka widłowego. Ochraniacze firmy Kabat stosujemy głównie do 3 kategorii opon:

  • ochraniacze do opon rolniczych:  są to fartuchy stosowane w rolnictwie, czyli do ciągników i przyczep rolniczych, w których zastosowano dętkę.
  • ochraniacze dętki do wózków widłowych:   szczególnie potrzebne ponieważ ze względu na duże obciążenia, występują spore tarcia pomiędzy dętką a felgą.
  • ochraniacze dętki do opon przemysłowych:   mocne i grube fartuchy do maszyn przemysłowych szczególnie narażonych na przetarcia dętek, ze względu na trudne warunki.

Popularne rozmiary ochraniaczy

Najczęściej wybierane rozmiary w kategorii ochraniacz dętki, fartuch. Znajdź szybko ochraniacze do Twojego koła. Duży wybór i dobra jakość ochraniaczy.
ochraniacz 5.00-8 ochraniacz 6.00-9 ochraniacz 6.50-10
ochraniacz 7.00-12 ochraniacz 26.5-25 ochraniacz 23x5
ochraniacz 28x9-15 ochraniacz 8.15-15 ochraniacz 12.00-24
ochraniacz 18x7-8 ochraniacz 9.00-20 ochraniacz 10.00-20
ochraniacz 11.00-20 ochraniacz 23.5-25 ochraniacz 8.25-20

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.