Opony>Informacje o wysyłce

Informacja o wysyłce w sklepie hurtopony.pl

Wysyłka opon

Dla szybkiej i sprawnej realizacji zamówienia bardzo istotne jest podanie danych kontaktowych, przede wszystkim adresu e-mail oraz telefonu. Na adres e-mailowy otrzymacie Państwo informacje niezbędne do kontroli Waszego zamówienia, podglądu stanu realizacji i kontaktu z firmą przewozową.

Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia do realizacji. Prosimy o konieczne zapoznanie się z treścią listu i sprawdzenie poprawności zawartych w nim danych.

Koszty wysyłki

  • Przy zamówieniach powyżej 1szt. wysyłka GRATIS!!

Czas realizacji zamówienia wynosi w większości przypadków 2-4 dni robocze od chwili jego złożenia.

Przesyłki dostarczane są przez firmę kurierską w godzinach 8-18. Nie możemy wyznaczyć, ani zapewnić konkretnej godziny dostarczenia przesyłki. W celu określenia godziny dostawy proszę kontaktować się z firmą kurierską.

 Jeśli kurier przy próbie doręczenia, nie zastanie Państwa, pozostawi Awizo. Przesyłkę będzie można odebrać osobiście w lokalnym oddziale firmy kurierskiej. Następnego dnia firma kurierska podejmie kolejną próbę doręczenia.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.