Opony do kosiarki, opony na trawę

Opony>Opony do kosiarek

Opony do kosiarek

Już w roku 1830 tradycyjne metody ścinania trawy zastąpiono przez kosiarki automatyczne. Od tamtego czasu konstrukcje i technologie zastosowane w kosiarkach zostały bardzo rozwinięte. Powstały kosiarki ręczne, elektryczne oraz spalinowe. Stworzono także kosiarki automatyczne.

Do pielęgnacji niewielkiego trawnika wystarczy kosiarka pchana ręcznie, wyposażona w dwa kółka, ze spiralnymi ostrzami pomiędzy. Kosiarka nieskomplikowana i łatwa w użyciu. Lżejsze w obsłudze są kosiarki elektryczne, które wykorzystuj się do pracy w nieco większym ogrodzie. Tak samo jak kosiarki spalinowe, mogą one być pchane lub samobieżne. Kosiarki takie mogą być kołowe lub na poduszce powietrznej.

Jednak przedmiotem naszego zainteresowania są kosiarki wyższej generacji, czyli samojezdne. Pojazdy te wyglądają jak małe traktory z wygodnym siedzeniem, któr można prowadzić w różnym terenie. Ich znacznymi zaletami jest dużo łatwiejsza i szybsza praca, gdyż pojazd jest napędzany spalinowo, a jego znacznie szersze ostrze pozwala w dużo szybszym czasie skosić teren tego samego rozmiaru. Kosiarki tego typu z powodzeniem mogą być wykorzystywane także do odśnieżania terenu oraz do transportu.

Takie wielozadaniowe urządzenie, które potrafi poradzić sobie w rożnym terenie potrzebuje odpowiedniego ogumienia do poszczególnych sytuacji. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo opony marek Deli, Kenda czy Bridgestone o różnym wzorze bieżnika. O płytkich kostkach na łagodny, równy teren oraz o agresywnym bieżniku zapewniającym właściwą trakcję.

Popularne Rozmiary Opon

Sklep internetowy hurtopony.pl poleca nowe opony do Twojego pojazdu. Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane rozmiary opon w kategorii do kosiarek. Polecamy markowe opony jak i również tanie opony wysokiej jakości. Każda opona sprzedawana w naszym sklepie internetowym posiada wszelkie atesty i normy wymagane na terenie Uni Europejskiej.
opony 24x12.00-12opony 23x8.50-12
opony 20x10.00-10opony 13x6.50-6
opony 18x8.50-8opony 20x8.00-10

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.