Opony dostawcze, opony do aut dostawczych

Strona główna>Opony dostawcze

Opony dostawcze

Opony dostawcze to opony stosowane w samochodach o dużej ładowności. Opony do samochodów dostawczych powinny się charakteryzować dużą ładownością i odpowiednią wytrzymałością która zapewni bezpieczeństwo podróży a także bezpieczeństwo ładunku. Im wyższa wytrzymałość takiej gumy dostawczej tym większe również przebiegi pojazdu użytkowanego.

Kupując opony dostawcze powinniśmy zastanowić się nad segmentem w jakim znajduje się nasze auto dostawcze, są przecież auta dostawcze ciężkie i małe Vany. Starając się jednoznacznie określić potrzeby naszego samochodu musimy przyjrzeć się indeksowi ładowności, określającemu nośność koła. Im więcej nasze auto dostawcze waży lub im więcej ładunku przewozimy musimy mieć nowe opony dostawcze z wyższym indeksem ładowności. Przy założeniu ogumienia z niższym indeksem ładowności pod naporem ładunku po prostu mogą nie wytrzymać i mogą ulec uszkodzeniu.

Wszystkie produkty oznaczane indeksem C, który występuje w nazwie opony po średnicy podanej w calach np. R16C w rozmiarze 225/65r16C. Niejednokrotnie spotykamy się z oponami które mają duży indeks ładowności a nie posiadają literki C są to przeważnie opony właśnie do Vanów. Kupując opony dostawcze powinniśmy się sugerować przede wszystkim ich zastosowaniem i parametrami, które pozwolą nam określić w jakich warunkach mogą być użytkowane.

Starając się sprostać wymaganiom naszych klientów oferujemy porady i pomoc przy zakupie gum do samochodów dostawczych.

Popularne Rozmiary Opon

Sklep internetowy hurtopony.pl poleca nowe opony do Twojego pojazdu. Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane rozmiary opon w kategorii dostawcze. Polecamy markowe opony jak i również tanie opony wysokiej jakości. Każda opona sprzedawana w naszym sklepie internetowym posiada wszelkie atesty i normy wymagane na terenie Uni Europejskiej.
opony 225/70R15Copony 195/70R15C
opony 225/65R16Copony 225/75R16C
opony 215/75R16Copony 185/80R14C

Artykuły i nowości z rynku oponiarskiego

Ranking opon do samochodów dostawczych
Ranking opon do samochodów dostawczych
Przedstawiamy ranking opon dostawczych. W zestawieniu uwzględniono ogumienie zimowe i letnie. W przedstawionych propozycjach opon letnich i zimowych dominują marki premium Continental, Michelin oraz Goodyear.
Opony do Mercedesa Sprinter
Opony do Mercedesa Sprinter
Mercedes Sprinter to najpopularniejszy i najbardziej niezawodny dostawczak na polskim rynku. Przeczytaj jakie opony dobrać do Mercedesa. Sprinter mimo swoich gabarytów prowadzi się bardzo dobrze, a kierowca zasiadający za jego kierownicą może czuć się naprawdę pewnie.

  Infolinia:

  32 706 10 18