Opony>Opony specjalne

Opony specjalne

W naszej ofercie znajduje się wiele opon z różnych kategorii i w różnych rozmiarach. Jednak istnieją takie opony, które nie mieszczą się w żadnej kategorii, ze względu na oryginalność konstrukcji, przeznaczenia czy rozmiaru. Do takich opon należą między innymi opony do wózków golfowych.

Wózki golfowe, są to najczęściej elektryczne pojazdy wolnobieżne użytkowane, jak sama nazwa wskazuje, głównie na polu golfowym. Choć w ostatnich latach wózki golfowe znalazły zastosowanie także w turystyce, gdzie są wykorzystywane do obwożenia turystów po miejscowościach turystycznych. Wózki golfowe są też wykorzystywane wszędzie tam, gdzie nie wskazane są nadmierny hałas oraz zanieczyszczanie środowiska, czyli w parkach czy ogrodach zoologicznych. Opony do wózków golfowych występują w rozmiarach od 5 do 10 cali średnicy. A wśród nich znajdują się takie z bieżnikiem płaskim lub w podłużne pasy. Bądź też z bieżnikiem kostkowym, który zapewnia większą przyczepność na stromych podjazdach. My polecamy oponę uniwersalną Kenda TL K389, posiadającą gładki bieżnik z trapezowatymi zacięciami. Opona sprawuje się dobrze w każdym terenie. Godna uwagi jest też opona Kenda TL E K399 Load Star o bardziej kostkowatym bieżniku.

Kolejnym nietypowym rodzajem opony jest opona do wózka inwalidzkiego. Ale nie mamy tutaj na myśli typowych wózków napędzanych ręcznie przez użytkownika, bądź pchanych, ale wózki napędzane elektryczne. W przypadku wózków inwalidzkich mamy pewność, że będą one poruszały się wyłącznie po asfalcie. W pojazdach tych oprócz samych właściwości trakcyjnych istotny jest także komfort poruszania się wózkiem inwalidzkim. Dlatego w naszej ofercie pojawiła się opona Carlisle TT Turf Glide, która posiada pofalowane podłużne rowki zapewniające trakcję i dobrą skrętność, a także opony te są odpowiednio miękkie aby zapewnić właściwą amortyzację. Dostępna jest też opona o bardziej agresywnym bieżniku Kenta TT K422.

Również nietypową oponą jest o dziwo... opona do taczki. Często ludzie nie wiedzą jak i gdzie szukać takiej opony w momencie gdy opona w ich taczce nie nadaje się już do użytku. I tutaj pojawia się prawdziwa ciekawostka, jaką jest opona Starco PU Flex Pro ST-11. Opona ta została stworzona z poliuretanu, dzięki któremu przebicie opony jest niemożliwe, co gwarantuje producent. Firma Starco przeznacza swoją oponę do profesjonalnego użytku, w wózkach transportu ręcznego, taczkach czy w pojazdach do transportu zwierząt. Główną cechą tych opon są, jak już powiedziano, nieprzebijalność, a także trwała eksploatacja. Dzięki zastosowaniu mikro-komórkowego poliuretanu opona jest w charakterystyce podobna do opon pneumatycznych. Producent deklaruje także czterokrotnie większą jakość opony pro flex od opon pneumatycznych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz do kontaktu telefonicznego, gdzie nasi doradcy pomogą w dobraniu każdej opony.

Popularne Rozmiary Opon

Sklep internetowy hurtopony.pl poleca nowe opony do Twojego pojazdu. Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane rozmiary opon w kategorii specjalne. Polecamy markowe opony jak i również tanie opony wysokiej jakości. Każda opona sprzedawana w naszym sklepie internetowym posiada wszelkie atesty i normy wymagane na terenie Uni Europejskiej.
opony 195/50B10opony 200x50
opony 18x8.50-8opony 26-4D
opony 3.00-10opony 39-8A

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.