Opony do gokartów, opony kartingowe

Opony>Opony do gokartów

Opony do gokartów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na opony do gokartów. Zachęcamy do współpracy właścicieli torów kartingowych z całej Polski. Dostarczymy dowolną ilość opon gokartowych w wybrane przez Ciebie miejsce całkowicie za darmo. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja zamówień to Nasz główny priorytet, którym kierujemy się przy współpracy z torami gokartowymi.

Ostatnimi czasy sport gokartowy stał się w naszym kraju niezwykle popularnym hobby. Z pewnością przyczyniły się do tego sukcesy Roberta Kubicy w Formule 1 oraz jego pierwsze kroki które stawiał właśnie na torze gokartowym. To właśnie wraz z tymi sukcesami w całej Polsce zaczęły powstawać jak grzyby po deszczu tory gokartowe odkryte oraz w zamkniętych halach.

A jako, że cała ekipa firmie hurtopony.pl składa się z fanów motoryzacji, to sport gokartowy jest nam szczególnie bliski. Dlatego bardzo chętnie współpracujemy z licznymi torami gokartowymi dostarczając im opon najwyższej jakości. W naszej ofercie oprócz budżetowych marek jak Sunf czy Matador, znajdą Państwo także marki Premium jak Duro, Matador czy Dunlop.

Jak wiadomo gokarty, to pojazdy służące do jazdy po zamkniętych torach asfaltowych. Silniki zawodowych gokartów o pojemności do 125 centymetrów sześciennych potrafią rozwinąć prędkość nawet do 190 km/h. Jednak nawet amatorskie wersje o pojemności około 60 centymetrów sześciennych rozwijają prędkość do 80 km/h. Dlatego zarówno zawodowe gokarty jak i te amatorskie wymagają pewnej przyczepności na każdym zakręcie.

Przyczepność taką zapewniają opony do gokartów o idealnie płaskim bieżniku, który przylega do podłoża całą swoją powierzchnią. Przyczepność podczas jazdy gokartem jest również o tyle istotna, ponieważ pojazdy te zostały pozbawione mechanizmu różnicowego, dlatego koła napędowe w gokarcie kręcą się z tą samą prędkością obrotową również podczas pokonywania zakrętów.

Popularne Rozmiary Opon

Sklep internetowy hurtopony.pl poleca nowe opony do Twojego pojazdu. Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane rozmiary opon w kategorii do gokartów. Polecamy markowe opony jak i również tanie opony wysokiej jakości. Każda opona sprzedawana w naszym sklepie internetowym posiada wszelkie atesty i normy wymagane na terenie Uni Europejskiej.
opony 10x3.60-5opony 10x4.50-5
opony 11x6.00-5opony 11x7.10-5
opony 11x6.50-5opony 4.10/3.50-5

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.