Opony>Artykuły>Opony rolnicze>Gwarancja na Opony Kabat Tyre: Bezpieczeństwo na Drodze
Gwarancja na Opony Kabat Tyre: Bezpieczeństwo na Drodze

Gwarancja na Opony Kabat Tyre: Bezpieczeństwo na Drodze

Każdy kierowca zdaje sobie sprawę, że opony są kluczowym elementem zapewniającym bezpieczeństwo na drodze. Marka Kabat Tyre, ceniona za jakość i innowacje w branży oponiarskiej, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów oferując wyjątkową gwarancję na swoje produkty. Gwarantuje ona, że nowe opony marki Kabat, dostarczone z logo firmy, są wolne od wad w okresie gwarancyjnym oraz nadają się do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem.

GRAWANCJA KABAT

Długi Okres Gwarancyjny

Gwarancja marki Kabat Tyre obejmuje opony na okres 24 miesięcy od daty zakupu, czyli 2 lata, oraz 36 miesięcy od daty produkcji, co daje 3 lata od momentu wyprodukowania. W przypadku opon o średnicy do 10 cali, okres ten skraca się do 12 miesięcy od daty zakupu i 24 miesiące od daty produkcji.

Procedura Reklamacji

W przypadku wystąpienia wad lub problemów z oponami Kabat, firma zapewnia klarowną procedurę reklamacyjną. Reklamację należy zgłosić poprzez dostarczenie wadliwych opon do sprzedawcy, który następnie inicjuje proces reklamacyjny. Data dostarczenia opon jest równoznaczna z datą rozpoczęcia procedury reklamacyjnej.

gwarancja na opony Kabat
Opony rolnicze Kabat

Ważne Dokumenty

Aby skorzystać z gwarancji, konieczne jest dołączenie wypełnionego protokołu reklamacyjnego do każdej reklamowanej opony. Ten dokument pozwala firmie dokładnie przeanalizować zaistniałą sytuację

Dla Opon Rolniczych

Jeśli chodzi o opony rolnicze, wartość uznania reklamacji jest obliczana na podstawie wieku opony oraz stopnia jej zużycia. Procedura ta jest szczegółowo opisana w tabeli dostarczonej przez firmę.

Więcej informacji dotyczączych grarancji na opony znajdziesz w regulaminie gwarancji dostępnym na naszej stronie lub bezpośrenio na stronie producenta. Reklamacji można dokonywać drogą mailową na adres: reklamacje@hurtopony.pl .

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.