Opony>Opony Kabat

Opony Kabat

opony toyo

Firma Kabat funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od ponad 40 lat. Jest polską, rodzinną marką, która zajmuje się wytwarzaniem produktów z gumy, w tym opon do maszyn rolniczych i przemysłowych jak np. wózki widłowe. Kabat specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych mieszanek gumowych, które znoszą najtrudniejsze warunki oraz intensywną eksploatację. Marce nieobojętna jest troska o dobre warunki pracy, pracowników oraz środowisko, dlatego może legitymować się szeregiem spełnianych norm europejskich. Została wyróżniona także certyfikatami Bureau Veritas oraz NATO NCAGE. Swoje produkty firma Kabat eksportuje do ponad 80 krajów, na 5 różnych kontynentach, co tylko potwierdza jakość ogumienia Kabat.

Kabat

Kabat jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek opon rolniczych i budowlanych w Polsce, co wynika głównie z tego, że ogumienie jest wysokiej jakości oraz można dostać je w rozsądnej cenie. Dostępne są w bardzo szerokim zakresie rozmiarów – od 4 do 28. Sprzedajemy opony zarówno na przednie, jak i tylne koła najróżniejszych maszyn rolniczych i przemysłowych. Wszystkie proponowane modele klasyfikowane są jako opony do jazdy całorocznej. Umożliwiają jazdę z prędkością do 40 km/h oraz charakteryzują się bardzo wysokimi indeksami nośności. Opinie o produktach Kabat są bardzo pozytywne, a większość konsumentów deklaruje, że zakupi je ponownie. Zachęcamy do zapoznania się propozycjami marki Kabat dostępnymi w asortymencie Hurtopony.

Firma Kabat posiada w swojej ofercie szeroki wybór opon w różnych rozmiarach, w fabrykach producenta Kabat produkowane są: opony rolnicze, opony przemysłowe, opony do wózków widłowych, wszystkie opony Kabat objęte są gwarancją producenta i wytwarzane są z uwzględnieniem wszelkich norm dotyczących produkcji ogumienia.

Opony rolnicze Kabat

Opony rolnicze Kabat to gwarancja bezpieczeństwa. W asortymencie marki znajdziemy opony implement standardowe lub małe, ogrodowe, do traktorów (przednie, napędowe) lub ciągników oraz do upraw międzyrzędowych ze specjalnym, agresywnym bieżnikiem. Poszczególne parametry opon są dopasowane do podłoża, po którym będą jeździć maszyny – dzięki idealnemu zgraniu przeznaczenia z wybranym modelem ogumienia można liczyć na dłuższą żywotność opony, niższą ścieralność bieżnika oraz zapobieganie utykaniu w trudnym terenie.

Modele opon Kabat

Zapoznaj się z popularną listą modeli opon :

Wybierz rodzaj opon Kabat

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

Opony do maszyn budowlanych

Opony przemysłowe Kabat to również maszyn budowlanych. Kabat dysponuje ogromną bazą mieszanek gumowych, które sprawdzają się na oponach w najróżniejszych warunkach.

Wśród nich znajdują się materiały:

  • do opon bieżnikowanych

  • zimowe

  • olejoodporne

  • ogólnego przeznaczenia.

Dzięki temu znajdziemy zarówno opony do pracy w magazynach, jak i w trudnym terenie, na który wjazd innymi maszynami niż np. koparką jest utrudniony.

Opony do wózków widłowych

Opony do wózków widłowych firmy Kabat to wytrzymałość i nie zawodność na każdym rodzaju nawierzchni, zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom opony Kabat zapewniają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Szeroki profil bieżnika z masywnymi klockami daje pewność prowadzenia i przyczepność w każdych warunkach pracy.

Artykuły i nowości

Dętki marki Kabat - rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb
Dętki marki Kabat - rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb
Dowiedz się więcej o dętkach marki Kabat
Gwarancja na Opony Kabat Tyre: Bezpieczeństwo na Drodze
Gwarancja na Opony Kabat Tyre: Bezpieczeństwo na Drodze
Z gwarancją na opony Kabat możesz pracować spokojnie.
Opony rolnicze Kabat, historia powstania polskiej marki opon i dętek.
Opony rolnicze Kabat, historia powstania polskiej marki opon i dętek.
Dowiedz się jak powstała polska marka Kabat oraz jak zmieniła się na przestrzeni lat.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.