Opony>Artykuły>Opony rolnicze>Targi Opolagra 2023
Targi Opolagra 2023

Targi Opolagra 2023

Zapraszamy na Targi "Opolagra": Miejsce spotkań pasjonatów rolnictwa i nowych technologii! Targi "Opolagra" to wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi pasjonatów rolnictwa, producentów, dostawców, oraz ekspertów z branży z całej Polski. Jest to znakomita okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie rolnictwa, innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, a także do nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Opis Targów Opolagra

Targi "Opolagra" odbywają się co roku i są jednym z najważniejszych wydarzeń w branży rolno-spożywczej. Tegoroczna, już osiemnasta edycja, odbędzie się 16-18 czerwca w Kamieniu Śląskim. Podczas targów będzie można zapoznać się z szerokim asortymentem produktów rolniczych, od maszyn i urządzeń rolniczych po nowoczesne środki ochrony roślin. Wielu producentów zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania, które mogą zrewolucjonizować sposób prowadzenia gospodarstwa rolnego. Będzie można zobaczyć najnowsze modele ciągników, kombajnów, siewników, a także dowiedzieć się więcej o rolnictwie czy technologiach związanych z uprawą roślin.

Targi Opolagra 2023

Hurtopony na targach

Mapa targów Opolagra 2023

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Hurtopony na stanowisku numer C003

Jeśli szukacie dobrej jakości opon, różnych marek, serdecznie zapraszamy. Dysponujemy zespołem posiadającym szeroką wiedzę w swojej dziedzinie, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości, odpowiadając na Państwa pytania.

Opolagra namiot Hurtopony

Atrakcje na targach Opolagra

Na stronie targów "Opolagra" znajduje się wiele interesujących atrakcji, które przyciągną zarówno pasjonatów rolnictwa, jak i osoby zainteresowane nowymi technologiami. Oto kilka z nich:

  • Prezentacje nowoczesnych maszyn rolniczych: Można zobaczyć najnowsze modele ciągników, kombajnów, siewników i innych maszyn rolniczych. Producenci prezentują swoje innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć efektywność pracy na gospodarstwie.

  • Strefa technologii rolniczych: To miejsce, gdzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami stosowanymi w rolnictwie, takimi jak precyzyjne rolnictwo, automatyzacja procesów czy rozwiązania związane z uprawą roślin.

  • Konkursy - wypełnij los i wejdź do gry o nagrodę, którą będzie zbiornik dwupłaszczowy do ON SIBUSO NVC 2500l ufundowany przez Agriexpert Mateusz Kierdal

  • Opolagra z lotu ptaka: Po raz pierwszy w historii będziecie mieli okazję podziwiać całą Opolagrę i jej malowniczą okolicę z lotu ptaka! Lot widokowy potrwa około 6-7 minut, ale to wystarczy, abyście doświadczyli magii, jaką oferuje ta wyjątkowa impreza

Opolagra 2023
  • Plebiscyt - MISTRZOWIE AGRO: Mistrzowie Agro to największy plebiscyt wiejski i rolniczy, który odbywa się województwie opolskim pod patronatem "Nowej Trybuny Opolskiej", województwie śląskim pod patronatem "Dziennika Zachodniego", a w całej Polsce we współpracy z innymi dziennikami regionalnymi Polska Press oraz portalem i magazynem "Strefa Agro". Dla uczestników plebiscytu to szansa na zaprezentowanie swoich osiągnięć na szczeblu województwa, a nawet całego kraju i zdobycie nagród. Tytuły Mistrzów Agro zostaną przyznane najpierw na poziomie powiatów, następnie na poziomie województw, a ostatecznie na szczeblu krajowym. Ceremonia wręczenia nagród dla laureatów województwa opolskiego i śląskiego odbędzie się podczas prestiżowych targów Opolagra 2023

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.