Opony>Artykuły>Oferta pracy: Magazynier || Dołącz już dziś do zespołu Hurtopony - Stabilność, rozwój i pasja w jednym miejscu!
Oferta pracy: Magazynier || Dołącz już dziś do zespołu Hurtopony - Stabilność, rozwój i pasja w jednym miejscu!

Stanowisko: Magazynier
Wymiar pracy: Pełen etat

Typ umowy: Umowa o pracę
Lokalizacja: Sosnowiec

Wynagrodzenie: 4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Szukasz satysfakcjonującej pracy, która zapewni Ci stabilność i rozwój zawodowy? Jeśli masz zamiłowanie do organizacji, precyzji i pracy zespołowej, praca jako magazynier w naszej firmie zajmującej się sprzedażą opon może być idealną opcją dla Ciebie!

Nasz zespół to grupa zaangażowanych i ambitnych profesjonalistów, którzy tworzą dynamiczne środowisko pracy. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i dążymy do utrzymania najwyższych standardów obsługi klienta. Twoja rola jako magazyniera jest niezwykle istotna dla naszej firmy, ponieważ to Ty będziesz odpowiedzialny za sprawny przepływ towaru.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe.

  • Uczciwość, sumienność, dyspozycyjność.

  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy.

  • Zdolności manualne

  • Tężyzna fizyczna.

Zakres obowiązków:

  • Sprawne i terminowe przyjmowanie/wydawanie opon oraz materiałów do magazynu

  • Sprawdzanie dostaw pod względem zgodności z dokumentami dostaw.

  • Rozładunki kontenerów

  • Przyjmowanie dostaw, wysyłka towaru oraz kompletacja zamówień.

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji okresowych zgodnie z procedurami.

  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy, powierzone mienie i bezpieczeństwo towaru w magazynie.

  • Praca tylko dla mężczyzn, wymagana duża sprawność fizyczna, ze względu na rodzaj towaru (duży gabaryt)

Benefity:

  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Liczne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia

  • Pracę na pełen etat

  • Umowę o pracę (po okresie próbnym na umowie zlecenie)

  • Pracę po 8 godziny od poniedziałku do piątku

Rozwijaj swoje umiejętności logistyczne jako magazynier w dynamicznie rozwijającej się firmie oponiarskiej. Przyłącz się do nas i uczestnicz w procesie dostarczania najlepszych opon klientom w całej Polsce!

Aby aplikować do pracy jako magazynier w naszej firmie zajmującej się sprzedażą opon, masz dwie możliwości:

  • Wyślij swoje CV na adres e-mail: Opisz swoje doświadczenie zawodowe, umiejętności i motywację do pracy w magazynie. Napisz krótko, dlaczego chciałbyś dołączyć do naszego zespołu i jakie korzyści możesz przynieść naszej firmie. Jesteśmy niecierpliwi, aby poznać Cię lepiej!

  • Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem. Porozmawiaj z naszym przedstawicielem i przedstaw swoje kwalifikacje oraz zainteresowanie pracą jako magazynier. Będziemy wdzięczni za możliwość rozmowy z Tobą i omówienia, jak możemy wspólnie osiągnąć sukces.

Nie czekaj dłużej! Jeśli jesteś zmotywowany, zorganizowany i gotowy do nowych wyzwań, aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu magazynowego. Czekamy na Twój kontakt!

Kontakt :

Telefon: +48 508 239 179

Mail: dawid@hurtopony.pl

  Infolinia:

  32 706 10 18

Ustawienia

Analityka

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.