Opony>Artykuły>Opony do wózków widłowych>Glob Gum - Opony do wózków widłowych
Glob Gum - Opony do wózków widłowych

Glob Gum - Opony do wózków widłowych

Opony GlobGum

Od 2007 roku firma Glob Gum funkcjonuje na naszym rynku.Jest to niezależna spółka bez kapitału zagranicznego.Doświadczenie zdobyła w procesie produkcyjnym w czasie działalności związanej z recyklingiem opon.Mają bardzo dobrą jakość i zapewniają należyte bezpieczeństwo.Mają oni w swojej ofercie między innymi szeroki wybór opon do wózków widłowych w różnych rozmiarach. Glob Gum posiada dwie struktury wewnętrzne oraz dzielą się na dwa rodzaje montażu:

opony do wózków widłowych GlobGum

Rodzaje opon Globgum

Opona superelastic

Globgum superelastic

rodzaj opony trójwarstwowej, która w swojej konstrukcji ma dodatkową warstwę amortyzującą. Gwarantuje ona lepsze właściwości trakcyjne, lepsze odprowadzanie ciepła podczas pracy, redukcję drgań oraz poprawę komfortu jazdy.

Opona elastic amator

Globgum elastic
                  amator

rodzaj opony dwuwarstwowej , która nie posiada dodatkowej warstwy amortyzującej.Jest ona przeznaczona dla mniej wymagających klientów, dla których komfort jazdy nie ma większego znaczenia.

Producent daje dożywotnią gwarancję na swoje ogumienie.Gwarancja na te opony jest dożywotnia do starcia bieżnika. Jakość tych opon jest sprawdzona przez największe zakłady produkcyjne w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi artykułami przygotowanymi przez HURTOPONY

  Infolinia:

  32 706 10 18