Opony>Artykuły>Opony przemysłowe>Gwarancja opon Maxam OTR: Spokój ducha na długie lata
Gwarancja opon Maxam OTR: Spokój ducha na długie lata

Gwarancja opon Maxam OTR: Spokój ducha na długie lata

Maxam to czołowy producent opon OTR (Off-The-Road), dostarczający szeroką gamę opon do maszyn przemysłowych, budowlanych, leśnych. Firma Maxam, zbudowała silną reputację opierając się na niezawodności, innowacyjności i wartości. Opony Maxam są znane ze swojej wytrzymałości, odporności na zużycie i doskonałych osiągów w trudnych warunkach.
Opony Maxam OTR to synonim wytrzymałości i niezawodności. Producent oferuje na nieograniczoną gwarancję, która zapewnia spokój ducha i chroni przed wadami produkcyjnymi.

Co obejmuje gwarancja?

Gwarancja obejmuje wszystkie nowe opony Maxam OTR o konstrukcji diagonalnej, przeznaczone do maszyn przemysłowych, budowlanych, leśnych. Obejmuje ona wady produkcyjne, które mogą skutkować awarią opony.

Jak długo trwa gwarancja?

Gwarancja trwa maksymalnie 5 lat (60 miesięcy) od daty zakupu opony. W przypadku braku dowodu zakupu, datę produkcji ustala się na podstawie kodu numeru seryjnego.

Jaka jest wysokość kredytu w przypadku wady produkcyjnej?

Wysokość kredytu uzależniona jest od pozostałej głębokości bieżnika oraz wieku opony.

Jakie są warunki gwarancji?

  • Opona musi posiadać kompletny numer seryjny wytłoczony na boku.
  • Opona musi być używana zgodnie z opublikowanymi specyfikacjami Maxam.
  • Pozostała głębokość bieżnika musi wynosić co najmniej 4 mm.
  • Klient musi udostępnić oponę do inspekcji na żądanie Maxam.

Jakie są ograniczenia gwarancji?

Gwarancja nie obejmuje:

  • Użytkowania niezgodnego z specyfikacjami Maxam.
  • Wad powstałych w wyniku zdarzeń losowych lub niewłaściwego użytkowania.
  • Kosztów montażu i demontażu opony.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.