Strona główna>Opony Glob-Gum

Opony Glob-Gum

opony globgum wozki

Firma Glob-Gum2 funkcjonuje na polskim rynku od 2007 roku i stale zdobywa coraz więcej sympatyków. Jakość produktów marki potwierdza udzielanie przez producenta dożywotniej gwarancji na swoje ogumienie, co jest nietypowym posunięciem w obszarze rynku ogumienia standardowego, jak również specjalistycznego.

Marka GlobGum to polska marka produkująca opony do wózków widłowych z długoletnią tradycją. Opony produkowane przez firmę Glob-Gum2 z Ornotowić okolic Mikołowa są oponami do wózków widlaków na których mozna polegać. Porducent daje gwarancje nielimitowaną. Gwaracnja na te opony jest dożywotnia do starcia bieżnika. Jakość opon Glob-gum 2 jest sprawdzona przez najwieksze zakłady produkcyjne w Polsce i za granicą

O marce Glob-gum 2

Firma GLOB GUM 2 S.C. jest niezależną spółką bez kapitału zagranicznego, która działa na rynku od 2007 jako producent opon przemysłowych do wózków widłowych. Swoje doświadczenie w procesie produkcyjnym zdobyła w czasie wieloletniej działalności związanej z recyclingiem opon pneumatycznych. Przez cały okres działalności firma rozwija się , podnosi jakość swoich produktów oraz poszerza ofertę handlową.

opony glob-gum

Firma Glob-Gum posiada w swojej ofercie szeroki wybór opon w różnych rozmiarach, w fabrykach producenta Glob-Gum produkowane są: opony do wózków widłowych, wszystkie opony Glob-Gum objęte są gwarancją producenta i wytwarzane są z uwzględnieniem wszelkich norm dotyczących produkcji ogumienia.

Wybierz rodzaj opon Glob-Gum

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

Technologie Glob-Gum 2

Superlastic

To opony konstruowane w technologiach trójwarstwowych z dodatkową, zabezpieczającą warstwą. Wśród zalet zastosowania takich rozwiązań w oponie można wymienić to, że lepiej odprowadza ciepło i amortyzuje drgania. Pozwala również uzyskać duże lepsze właściwości trakcyjne, poprawić komfort jazdy kierowcy oraz zmniejszyć zużycie paliwa.

Elastic-Amator

To opona do wózka widłowego dwuwarstwowa, bez dodatkowych zabezpieczeń amortyzujących. Jej główną zaletą jest to, że jest lżejsza i dużo tańsza od wersji pierwszej. Przeznaczona dla osób, którym nieco mniej zależy na tłumieniu drgań czy odprowadzaniu ciepła.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych modeli opon marki Glob-Gum 2

Sprawdź ofertę

  Infolinia:

  32 706 10 18