Opony>Artykuły>Opony rolnicze>Gwarancja na opony rolnicze Maxam
Gwarancja na opony rolnicze Maxam

Gwarancja na opony rolnicze Maxam

Opony rolnicze to niezwykle ważny element wyposażenia każdego gospodarstwa. Pracują w trudnych warunkach, narażone na duże obciążenia i różnorodne czynniki zewnętrzne. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać opony sprawdzone, trwałe i objęte solidną gwarancją. Takie właśnie są opony rolnicze Maxam.

Maxam - doświadczenie i innowacja

Maxam to renomowany producent opon z wieloletnim doświadczeniem. Firma działa na rynku od ponad 30 lat, nieustannie doskonaląc swoje produkty i wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Opony Maxam produkowane są z wysokiej jakości materiałów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dzięki temu są one niezwykle wytrzymałe i odporne na zużycie.

Szeroki wybór opon do różnych zastosowań

Maxam oferuje szeroki wybór opon rolniczych do różnych zastosowań. W ofercie firmy znajdziemy opony do ciągników, kombajnów, przyczep, ładowarek i innych maszyn rolniczych. Dostępne są opony o różnych rozmiarach, bieżnikach i indeksach nośności.

Gwarancja do 8 lat

Maxam jest tak pewny jakości swoich opon, że oferuje na nie imponującą gwarancję. Okres gwarancji uzależniony jest od rodzaju opony i wynosi od 4 do 8 lat. Obejmuje ona wady fabryczne i materiałowe.

Opony Maxam - pewność i bezpieczeństwo

Wybierając opony rolnicze Maxam, masz pewność, że inwestujesz w produkt najwyższej jakości. Opony te zapewnią Ci komfort pracy, bezpieczeństwo i wysoką wydajność. Gwarancja do 8 lat to dodatkowy argument, który przemawia za wyborem opon Maxam.

Dlaczego warto wybrać opony Maxam?

  • Wysoka jakość i trwałość
  • Szeroki wybór opon do różnych zastosowań
  • Długi okres gwarancji - do 8 lat
  • Bezpieczeństwo i komfort pracy
  • Wysoka wydajność

Jeśli szukasz opon rolniczych, które zapewnią Ci niezawodność i bezpieczeństwo, wybierz opony Maxam. Gwarancja do 8 lat to pewność, że Twój zakup będzie opłacalny i będziesz mógł cieszyć się komfortem pracy przez długi czas.

Zapoznaj się z warunkami gwarancji

  • Gwarancja jest realizowana na podstawie dowodu zakupu (faktury lub paragonu)
  • Gwarancja obejmuje tylko opony które zostały kupione jako nowe.
  • Wyłączeniem z gwarancji podlegają opony naprawiane oraz opony poddane modfikacją (np. pogłębianiu bieżnika)

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.