Strona główna>Artykuły>Opony rolnicze>Targi Rolnicze Agroshow 2022 w Bednarach koło Poznania
Targi  Rolnicze Agroshow 2022 w Bednarach koło Poznania

Targi Rolnicze Agroshow 2022 w Bednarach koło Poznania

Targi Agro Show ruszają 23 września o godzinie 09:00, miejscem targów w tym roku jest teren byłego lotniska w Bednarach, impreza jest biletowana, wejściówki można zakupić przez eBilet.pl. Hurtopony wraz z firmą Continental serdecznie zaprasza do odwiedzenia nas podczas targów.

Opis Targów

Targi Agro Show to impreza z ponad 22 letnią tradycją na zrzesza wystawców sprzętu oraz nowoczesnych rowziązań z zakresu rolnictwa, w tym roku na na targach pojawi się 700 wystawców z różnych gałęzi rolnictwa, na targach trwających trzy dni każdy zainteresowany rolnictwem znajdzie coś dla siebie zarówno małe gospodarstwa jak i duże przedsiębiorstwa produkcyjne.

Agro Show to wystawa, pod czas trwania której pokazują swoją aktualną ofertę producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego oraz innych branży związanych z rolnictwem, dzięki temu rolnicy odwiedzający targi podczas trzech dni trwania mogą zapoznać się z kompletną ofertom środków rolniczych oraz usług przeznaczonych dla rolnictwa.

Targi Agroshow 2022

Hurtopony na targach

Mapa targów agroshow 2022

Na Agro Show każdego roku akredytuje się ponad stu dziennikarzy zainteresowanych branżą, patronatem targów jest TVP prócz tego będą obecni dziennikarze magazynu Tydzień, wszystkie materiały ukażą się na antenie telewizji krajowej.

Hurtopony stanowisko numer 431

Prócz relacji w telewizji, ukażą się również artykuły w branżowej prasie oraz na mediach społecznościowych opisując wydarzenia z wystawy. Zachęcamy również do odwiedzenia stoiska Hurtopony gdzie razem z firmom Conitnental będziemy odpowiadać na wszystkie Państwa pytania i prezentować opony rolnicze.

agroshow hurtopony

  Infolinia:

  32 706 10 18