Opony>Artykuły>Opony rolnicze>Opony rolnicze Carlstar: Innowacja dla bezpieczeństwa i wydajnośc
Opony rolnicze Carlstar: Innowacja dla bezpieczeństwa i wydajnośc

Opony rolnicze Carlstar: Innowacja dla bezpieczeństwa i wydajnośc

Amerykańska marka Carlisle by Carlstar zyskała zaufanie rolników, dzięki szerokiej gamie opon rolniczych, zaprojektowanych z myślą o różnorodnych potrzebach rolnictwa. Oferując wysoką jakość, trwałość i wydajność, opony Carlisle by Carlstar są nieodłącznym elementem sprawnego funkcjonowania maszyn rolniczych, zapewniając stabilność i precyzyjne prowadzenie na różnorodnych nawierzchniach.

Marka Carlisle od lat cieszy się uznaniem wśród szerokiego spektrum branż rolniczych. Ich opony znajdują zastosowanie nie tylko w tradycyjnym rolnictwie, ale również w rolnictwie precyzyjnym, ogrodnictwie, sadownictwie, czy też hodowli zwierząt. Dzięki precyzyjnemu projektowaniu i zaawansowanej technologii, opony Carlisle by Carlstar efektywnie przyczyniają się do zwiększenia produktywności, minimalizacji kosztów eksploatacji oraz maksymalizacji zwrotu z inwestycji.

Opony rolnicze Carlisle występują zarówno w konstrukcji radialnej, jak i diagonalnej, każda z nich oferując swoje unikalne zalety, które mogą zaspokoić różnorodne potrzeby rolników. Opony radialne - stosowane są do przemieszczania się po różnych powierzchniach terenowych, takich jak pola uprawne, łąki czy drogi. Dzięki większej elastyczności bocznej oferują lepszą trakcję i komfort jazdy, zapewniają minimalne zużycie i długą żywotność. Opony diagonalne - opona o sztywniejszej kostukcji, o innym ułożeniu włókien kordu niż w oponie radialnej. Jest to opona idealna do pracy na twardym terenie.

Opony rolnicze carlisle Carlstar

OPONY ROLNICZE CARLISLE

Opony radialne stanowią przełomowe rozwiązanie, które rewolucjonizuje branżę opon rolniczych poprzez zapewnienie doskonałej wydajności i przyczepności w porównaniu z tradycyjnymi oponami diagonalnymi. W asortymencie marki Carlisle można znaleźć kilka znakomitych wzorów bieżników, które skutecznie zaspokajają zróżnicowane potrzeby rolników, gwarantując niezawodność i trwałość na każdym polu uprawnym. Poniżej znajdziesz krótki opis wybranych bieżników:

Rodzaje opon rolniczych Carlisle

  • Carlisle Farm Specialist FR-G oraz Carlisle Farm Specialist R-1- To dwie znakomite propozycje opon rolniczych, które wyróżniają się doskonałą jakością i wytrzymałością, umożliwiając skuteczną pracę na różnorodnych powierzchniach terenowych. Obydwie opony posiadają głębokie rowki oraz skonstruowane są z trwałych materiałów, gwarantują doskonałą przyczepność i stabilność, minimalizując ryzyko poślizgu oraz uszkodzeń opony.

  • Specialist FR-G- Typowy wzór bieżnika opony flotacyjnej, zapewnia mniejsze ugniatanie gleby, przy jednoczesnym zwiększeniu maksymalnego obciążenia. Ma zastosowania w przyczepach, maszynach rolniczych, czy też w rozrzutnikach.

  • Farm Specialist FR II- Opona z bieżnikiem o kształcie ?jodełki?, użytkowanej w ciągnikach rolniczych. Zapewnia zarówno siłę ciągnącą, jak i umożliwia samoistne czyszczenie opon klockowych.

Opony rolnicze marki Carlisle by Carlstar stanowią niezawodne rozwiązanie dla każdego rolnika, który poszukuje produktów o doskonałej jakości, trwałości i wydajności. Dzięki różnorodności w wyborze bieżnika oraz możliwości doboru do swojego pojazdu opony radialnej, jak i diagonalnych, marka Carlisle jest jedną z czołowych marek w branży, nieustannie dostarczając nowe rozwiązania. Wybierz opony Carlisle i doświadcz wyjątkowej jakości, na którą możesz polegać w każdych warunkach.

  Infolinia:

  32 706 10 18