Opony>Opony Seha

Opony Seha

opony seha

Najlepsza cena, szybka dostawa i jakość usług” to dewiza działu opon Seha, Seha to producent który eksportuje szeroką gamę opon rolniczych, OTR, E / M, przemysłowych własnej marki „Seha” do ponad 70 krajów na świecie. Seha jest jednym z piątych największych eksporterów i producentów opon w Turcji od 1992 roku. Seha jest rozpoznawalnym producentem opon.

SEHA od dawna znajduje się w pierwszej grupie 500 najlepszych eksporterów na świecie oraz ma 43 miejsce w sektorze motoryzacyjnym i jest piątym co do wielkości producentem opon w Turcji. SEHA, w branży motoryzacyjnej, świadczy usługi, tworząc rozwiązania z szerokiej gamy produktów pojazdów specjalnych dostosowanych do wymagań klientów opony rolni SEHA jest renomowaną i szanowaną firmą produkującą opony o dobrej jakości których cena jest konkurencyjna.


opony seha banner


Firma Seha posiada w swojej ofercie szeroki wybór opon w różnych rozmiarach, w fabrykach producenta Seha produkowane są: opony rolnicze, opony przemysłowe, wszystkie opony Seha objęte są gwarancją producenta i wytwarzane są z uwzględnieniem wszelkich norm dotyczących produkcji ogumienia.

Rodzaje opon Seha®

Maszyny rolnicze

Opony rolnicze Seha to dla wielu rolników jedyny słuszny wybór w zakresie ogumienia do przyczep, ciągników, kombajnów czy traktorów. Nic dziwnego, ponieważ opony Seha mają świetny stosunek jakości do ceny oraz są bardzo wytrzymałe. Wynika to głównie z tego, że mają o wiele twardszą mieszankę gumową niż pozostałe rodzaje opon rolniczych. Ich opory toczenia mogą wynosić nawet do 50 km/h, co znaczy, że w razie konieczności szybszej jazdy niektóre modele omawianej firmy sprawdzą się doskonale. Ramiona bieżnika są ułożone w taki sposób, by zapewniać rolnikom duży komfort i wygodę podczas jazdy w polu. Seha produkuje zarówno opony diagonalne, jak i radialne.

Maszyny przemysłowe

Firma Seha zaopatruje nie tylko rolników, opony Seha znajdują swoje zastosowanie również w przemyśle ciężkim, wielu wykonawców decyduje się na produkty Seha ze względu na duża dostępność, konkurencyjną cenę i wysoką dbałość o jakość i wykonanie. Producent dzięki zastosowaniu autorskiej mieszanki gum uzyskał bardzo wysoką trwałość idącą w parze z relatywnie niską ceną, a bieżnik zastosowany w ogumieniu marki Seha cechuje się duża odpornością na ścieranie co pozwala wydłużyć żywotność opon.

Wybierz rodzaj opon Seha

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

Historia marki Seha

Seha to marka która została założona w 1988 roku, z początku zajmowała sie świadczeniem wsparcia technicznego i inżynieryjnego dla klientów przemysłowych. Na początku lat 90-tych dwudziestego wieku seha weszła na rynek opon i pozostaje do dziś cenioną marką opon wśród producentów opon przemysłowych. Firma przez wczesne lata 90-te utrzymywała sie w pierwszej piątce eksporterów w sektorze oponiarskim. Od początku istnienia firma seha była nastawiona na współprace międzynarodową, realizując znaczące projekty w wielu branżach zdobyła międzynarodowe znaczenie na rynku, co pozwoliło na początku 21 wieku na wejście na sektor motoryzacyjny , stając się również producentem systemów zabudów dla samochodów przeznaczenia specjalnego.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Hurtopony, w której znajduje się bardzo szeroki wybór opon rolniczych w tym opon uwielbianej przez rolników tureckiej marki Seha.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.