Strona główna>Opony Seha

Opony Seha

opony seha

Najlepsza cena, szybka dostawa i jakość usług” to dewiza działu opon Seha, Seha to producent który eksportuje szeroką gamę opon rolniczych, OTR, E / M, przemysłowych własnej marki „Seha” do ponad 70 krajów na świecie. Seha jest jednym z piątych największych eksporterów i producentów opon w Turcji od 1992 roku. Seha jest rozpoznawalnym producentem opon.

SEHA od dawna znajduje się w pierwszej grupie 500 najlepszych eksporterów na świecie oraz ma 43 miejsce w sektorze motoryzacyjnym i jest piątym co do wielkości producentem opon w Turcji. SEHA, w branży motoryzacyjnej, świadczy usługi, tworząc rozwiązania z szerokiej gamy produktów pojazdów specjalnych dostosowanych do wymagań klientów opony rolni SEHA jest renomowaną i szanowaną firmą produkującą opony o dobrej jakości których cena jest konkurencyjna.


opony seha banner


Firma Seha posiada w swojej ofercie szeroki wybór opon w różnych rozmiarach, w fabrykach producenta Seha produkowane są: opony rolnicze, opony przemysłowe, wszystkie opony Seha objęte są gwarancją producenta i wytwarzane są z uwzględnieniem wszelkich norm dotyczących produkcji ogumienia.

Wybierz rodzaj opon Seha

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

  Infolinia:

  32 706 10 18