Opony>Opony Pace

Opony Pace

opony pace

Opony Pace stały się ważnym graczem na rynku opon od jego założenia. Firmę prowadzi Mike Zhang który jest dyrektorem zarządzającym, ma on już ponad 20 letnie doświadczenie w branży oponiarskiej, którą w większości zyskał pracując w oponach Double Coin, gdzie zajmował różne wysokie stanowiska w zarządzie. Jeśli chodzi o opony PACE firma została założona w 2002 roku w Szanghaju. Szybko uzyskała pozycję na rynku, mając obroty w 2008 roku wynoszące około 70 milionów. W ciągu ostatnich trzech lat firma PACE z udziałem SD-International promują się w sposób bardziej międzynarodowy, prowadzące działalność w bardziej profesjonalny sposób do swoich konkurentów. Opony PACE wystawione są na wszystkich pokazach wielkich opon na całym świecie. Firma SD-International sprzedająca opony PACE posiada biura sprzedaży m.in. w Szanghaju, Wielkiej Brytanii, Argentynie i USA. Firma zatrudnia również agentów, dalszych sprzedawców w USA, kontrolując zarówno Północ i rynki Ameryki Południowej. W bogatej ofercie sprzedaży opon firma posiada opony letnie PACE do samochodów osobowych, opony zimowe PACE, oraz opony dostawcze PACE oraz opony ciężarowe PACE . Opony PACE na pewno charakteryzują się charakterystycznymi właściwościami dające lepszy komfort jazdy. Opony PACE to lepsza przyczepność i dobre osiągi w każdych warunkach.

Wybierz rodzaj opon Pace

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.