Opony>Opony Camso

Opony Camso

Camso jest wiodącym producentem opon, kół przemysłowych, gąsienic gumowych i systemów gąsienicowych do zastosowań terenowych (off-road) w branżach transportu materiałów, budownictwa, rolnictwa i sportów motorowych. Ich innowacyjne rozwiązania są opracowywane z uwzględnieniem różnorodnych zastosowań na rynku pojazdów terenowych. Niezależnie od branży, w której działasz, produkty marki Camso są projektowane tak, aby zapewnić wyjątkową wydajność, trwałość i bezpieczeństwo. Jako firma z długą historią i doświadczeniem, zdobyli zaufanie naszych klientów, dzięki wysokiej jakości produktów.

Historia marki Camso

Marka Camso narodziła się w wyniku połączenia dwóch renomowanych firm, które postanowiły połączyć swoje doświadczenie, wizje i przekonania, tworząc jedną potężną markę. Początki sięgają roku 1982, gdy powstała firma Camoplast, która rozpoczęła swoją działalność od opracowania innowacyjnych gąsienic do pojazdów śnieżnych. Od tamtego czasu przez dwadzieścia lat wykorzystywano tę wiedzę do projektowania systemów gąsienicowych dla pojazdów terenowych ATV i UTV, gąsienic dla maszyn budowlanych oraz gąsienic i systemów gąsienicowych w sektorze rolnictwa. W roku 1984 firma Solideal dołączyła do świata produkcji opon superelastycznych na Sri Lance. Jej głównym celem było wytwarzanie opon w bliskiej lokalizacji surowców, wprowadzając na rynek innowacyjne opony superelastyczne, które stanowiły doskonałe rozwiązanie w przypadku wózków widłowych, sprostać codziennym wyzwaniom w tej branży.

W 2010 roku obie firmy połączyły swoje siły, tworząc jednen, zgrany zespół - Camoplast Solideal. Ta unia umożliwiła połączenie ich know-how i umiejętności, otwierając nowe perspektywy i wzmacniając ich pozycję na rynku. Oficjalne powstanie firmy Camso miało miejsce w roku 2015. Od tamtej pory Camso stało się wiodącą marką w wielu branżach związanych z pojazdami terenowymi. Ich oferta obejmuje szeroki asortyment produktów. Dzięki ich innowacyjności i doskonałej jakości, zyskali zaufanie klientów na całym świecie. Firma posiada fabryki na czterech kontynentach, w Europie, Azji Południowo-Wschodniej, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej. Dodatkowo, Camso ma centra dystrybucyjne w 26 krajach, co umożliwia efektywną obsługę klientów na różnych rynkach. Camso posiada trzy ośrodki badawczo-rozwojowe, w tym jeden w Gandawie, w Belgii. Te ośrodki są kluczowe dla ciągłego doskonalenia produktów, wprowadzania nowych technologii i spełniania rosnących oczekiwań klientów

Opony przemysłowe Camso

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz opon radialnych, diagonalnych, linie produkcyjne Camso zostały zaprojektowane tak, aby spełniać wszelkie Twoje wymagania. Dzięki ich produktom, możesz być pewien, że masz do dyspozycji najlepsze rozwiązania na rynku. Czas pracy jest cenny, dlatego opony zostały zoptymalizowane pod kątem wydajności. Zapewniają one długą żywotność, minimalizując potrzebę częstych wymian i przestoju. Dzięki temu, możesz skupić się na wykonywaniu swojej pracy bez zbędnego przerwania pracy i utraty czasu.

Bezpieczeństwo jest ich priorytetem, dlatego produkty budowlane są projektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej stabilności, przyczepności i trakcji na różnych powierzchniach roboczych. Niezależnie od tego, czy pracujesz na twardej nawierzchni, w trudnym terenie, czy na niestabilnym gruncie, ich produkty zapewnią Ci pewność i ochronę. Gama opon pod względem przeznaczenia jest ogromna, znajdziemy opony min. do betoniarek samojezdnych, koparek, koparko-ładowarek, wywrotek, równiarek, podnośników i wiele innych.

Camso opony przemysłowe

Przemysł wewnętrzny Solideal

Opony do wózków widłowych Camso solideal

Camso oferuje najbardziej kompleksowe i innowacyjne rozwiązania w zakresie mobilności dla różnorodnych sektorów, takich jak magazynowanie i dystrybucja, produkcja, przygotowanie podłoża na lotniskach oraz operacje portowe. Ich oferta produktowa obejmuje szeroki wybór opon i kół przemysłowych, które są doskonale dopasowane do specyficznych potrzeb Twojego wewnętrznego transportu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pełnych opon "press-on" czy "resilient", czy też opon diagonalnych w wykonaniu z gumy czarnej lub niebrudzącej, ich produkty są przeznaczone do wydajnego transportu wewnętrznego.

Specjalnie zaprojektowane, pozwalają ciąć koszty i zmaksymalizować czas pracy. Camso współpracuje z kluczowymi producentami w branży transportu wewnętrznego, co czyni ich liderem w rozwiązywaniu przyszłych wyzwań związanych z logistyką i zrównoważonym rozwojem. W ofercie znajdują się opaski amortyzujące, opony superelastyczne (pełne) oraz opony pneumatyczne. Każdą z nim można skategoryzować pod względem komfortu, oszczędności energii, odporności na przebicia i jej żywotności.

Camso w sportach motorowych

„Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tę grupę we wspólnym wysiłku producentów branżowych, zapalonych motocyklistów i różnych obiektów zimowych, które wspierają aktywność zmotoryzowaną” — mówi Bruce Dashnaw, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu — Powersports w Camso. Seria AMA Championship Snow Bike składa się z dziewięciu wydarzeń organizowanych w siedmiu stanach USA. Wyścigi stawiają przed jeźdźcami wyzwanie na pół milionowym torze, który jest inspirowany motocrossowymi elementami, takimi jak zakręty, skoki, przechyły, okrzyki i spadki.

Te wydarzenia przyciągają widzów i fanów sportów motorowych oraz zimowych sportów akcji, którzy mieszkają w obszarach USA, gdzie sporty zimowe stanowią istotną część lokalnego życia. “Wyścigi przesuwają granice zarówno produktów, jak i jeźdźców” — dodaje Dashnaw. „To z kolei popycha Camso do tworzenia innowacyjnych nowych produktów, które pozwalają naszym sponsorowanym motocyklistom i wszystkim naszym klientom jechać dalej”.

Sporty motorowe Camso
Modele opon Camso

Zapoznaj się z popularną listą modeli opon :

Wybierz rodzaj opon Camso

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

Artykuły i nowości

Nawet 5 lat Gwarancji na opony przemysłowe Camso
Nawet 5 lat Gwarancji na opony przemysłowe Camso
Poznaj szczegóły gwarancji na opony przemysłowe marki Camso.
Solideal Camso: Długotrwała jakość i zaufanie klientów w branży pojazdów terenowych
 Solideal Camso: Długotrwała jakość i zaufanie klientów w branży pojazdów terenowych
Zobacz co wpływa na jakość produktów Camso, jakimi rozwiązaniami marka zapewniła sobie zaufanie wśród klientów.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.