Opony>Opony Aplus

Opony Aplus

opony Farmking

Marka Aplus przynależy do chińskiej firmy Shandong Haohua Tire Co. Eksperci z Aplus tworzą opony od około 20 lat, początkowo skupieni byli oni wokół innych azjatyckich brandów, dostrzegli że istnieje spora nisza do zagospodarowania – modele ogumienia skierowane do osób, które potrzebują czegoś ekologicznego, wytrzymałego i unikalnego. Zaistnieli produkując wysokiej jakości opony klasy ekonomicznej, firma wniosła nowe, świeże spojrzenie na rynek modeli budżetowych.
Opony weszły na rynek europejski stosunkowo niedawno bo w 2018 roku, a już zyskały popularność i grono zadowolonych klientów, ze względu na skuteczne podejście do marketingu, dobre rozumienie europejskich realiów i chęć spełniania potrzeb klientów z różnych krajów.

Fabryka zajmuje powierzchnię 1000.000 metrów kwadratowych, 4 zakłady produkcyjne oraz 20 magazynów. Szefowie chińskiej marki jako podstawowy cel postawiony przed swoimi produktami wskazują zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających kierowców.

Co ciekawe, marka uważana jest za jednego z prekursorów na azjatyckim rynku oponiarskim. Wiele ekspertów spodziewa się, że w najbliższych latach to właśnie opony Aplus staną się najchętniej wybieranymi w Chinach, a może również poza granicami państwa środka.
Firma wyposażona jest w nowoczesne centrum rozwoju, zaplecze techniczne sprawia, że opony marki Aplus projektowane są z myślą o wysokiej wydajności i wytrzymałości podczas jazdy. Wykorzystująć nowoczesną i innowacyjną technologię są w stanie wyprodukować kilkadziesiąt milionów opon rocznie. W przypadku Aplus mowa o – przygodzie, wolności, komforcie i bezpieczeństwie. To dosyć unikatowe podejście. Wciąż powiększająca się oferta i katalog firmy pozwalają wybrać optymalne rozwiązanie dla naszego samochodu.

Co musisz wiedzieć o marce Aplus ?

  • producent opon znajduje się w parku przemysłowym Houzhen znanym jako zagłębie technologiczno-gospodarcze

  • zdolność produkcyjna max 24 milionów opon PCR i 5.5 miliona opon TBR rocznie

  • 4 - liczba zakładów produkcyjnych

  • Marka Aplus jest obecna na całym świecie

  • Gwarancja - wynosi ona 2 lata od daty zakupu

  • 36 miejsce 2018 Auto Bild Wyniki dotyczą opon letnich Aplus.

dwu letnia gwarancja na opony Aplus

Wybierz rodzaj opon Aplus

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

Dlaczego warto wybrać opony Aplus?

Aplus to przede wszystkim dobrej jakości opony w bardzo konkurencyjnych cenach. Markę od początku charakteryzowało nieszablonowe podejście do projektowania i produkcji ogumienia. Opony Aplus z założeń producenta mają być ekologiczne, wytrzymałe i wysokowydajne. Cztery główne założenia marki to społeczna odpowiedzialności, technologia, jakości opon i satysfakcji z zakupu.

Warto wspomnieć, że opony są w pełni dedykowane do eksploatacji na europejskim rynku. Opony produkowane przez firmę Aplus przeszły testy potwierdzające przystosowanie opon do warunków europejskich tzn. międzynarodowe certyfikaty jakościowe, objęte są gwarancją producenta i wytwarzane są z uwzględnieniem wszelkich norm dotyczących produkcji ogumienia. Producent dba o dobrą jakość opon nie zapominając przy tym o dobru ogólnym czyli planecie, produkcja odbywa się przy zachowaniu jak najlepszych wskaźników ekologicznych i ekonomicznych, wykorzystując przyjazne dla środowiska metody produkcji.

 ogunienie Aplus do twojego SUV-a

Oferta opon Aplus jest zróżnicowana znajdziemy w niej opony osobowe, ciężarowe jak również opony do aut typu SUV czy dostawczych, na każdy sezon opony letnie, zimowe jak i całoroczne, dzięki czemu można wybierać spośród wielu modeli i dopasować oponę do swoich potrzeb. Cechy wyróżniające tych opon to niska emisyjność i wydajność oraz zapewnienie bezpiecznej i komfortowej jazdy. Model Aplus A607 to tanie opony dla kierowców preferujących jazdę po mieście. Prezentowany model stworzony został z myślą o sezonie letnim. Sam bieżnik ma konstrukcję asymetryczną.

nowoczesny bieżnik opony A507

Jak sprawdza się asymetryczny bieżnik w oponach Aplus A607?

A607 (Aplus) posiada asymetryczną rzeźbę bieżnika. Na pierwszy rzut oka mają bieżnik wykonany z pozornie niepasujących do siebie stref. Ich zróżnicowana konstrukcja spowodowana jest odmiennymi funkcjami - zewnętrzna część bieżnika odpowiada za prowadzenie na suchej jezdni i stabilność podczas wchodzenia w zakręty, a wewnętrzna za sprawne odprowadzanie wody. Gwarancja doskonałych osiągów, sprawia że opony tego typu wybierane są do aut sportowych i samochodów klasy premium.

Bieżniki występujące w oponach typy 4X4 terenowych to A929W lub MT oraz A607 SUV.

Asymetryczny bieznik opony Aplus A607

A jakie wzory bieżnika występują w oponach ciężarowych ?

Wzór dalekobieżny : S201, S202, S205, S208, D808.

Regionalny : D280, D801, D318, D288, D900+, T705, S618 , S902, S903, D801.

Napędy : D268, D802, D805, D688, S600, S901, T605, T609, D803.

Budownictwo : D800, D880, D860, D689.

opona ciężarowa S201

Opony Aplus to nowoczesny wygląd połączony z profesjonalnym wykonaniem. Ogumienie chińskiego producenta cechuje świetny stosunek jakości do ceny, przez co jest ono wartą uwagi alternatywą dla opon klasy ekonomicznej. Aplus są pozytywnie oceniane przez kierowców, którzy chcą czuć się bezpiecznie na drodze, a jednocześnie nie przepłacać.

  Infolinia:

  32 706 10 18