Opony>Artykuły>Opony rolnicze>Gwarancja na Opony Rolnicze Carlisle
Gwarancja na Opony Rolnicze Carlisle

Gwarancja na Opony Rolnicze Carlisle

Opony rolnicze odgrywają ważna rolę w efektywnej pracy maszyn rolniczych, wpływając bezpośrednio na wydajność i efektywność operacji polowych. Aby sprostać wysokim oczekiwaniom rolników i zapewnić niezawodność swoich produktów

60 Miesięcy Bezpieczeństwa - Gwarancja Carlisle

Gwarancja na opony rolnicze marki Carlisle obejmuje okres aż 60 miesięcy od daty zakupu, co świadczy o pełnym zaufaniu producenta do jakości swoich produktów. Ten długi okres gwarancyjny stanowi wyraźny sygnał, że Carlisle jest przekonane o trwałości i wydajności swoich opon.

Zakres Gwarancji

Gwarancja Carlisle obejmuje zarówno wady materiałowe, jak i wady wykonania. W praktyce oznacza to, że klient ma pewność, iż opony zostały stworzone z najwyższą starannością, a każdy potencjalny defekt wynikający z procesu produkcji zostanie naprawiony lub opona zostanie wymieniona na nową. Warto podkreślić, że gwarancja ta obowiązuje jedynie na podstawie dowodu zakupu, co jest standardowym warunkiem w przypadku tego typu umów.

Gwarancja na Uszkodzenia Terenowe - 36 Miesięcy Bezpieczeństwa w Pracy

Carlisle oferuje gwarancję na uszkodzenia terenowe, która obejmuje okres 36 miesięcy. Rolnictwo to branża, w której warunki terenowe mogą być nieprzewidywalne, a maszyny narażone na intensywną pracę. Dlatego producent oferuje ochronę opony przed uszkodzeniami wynikającymi z trudnych warunków terenowych.

Gwarancja Carlisle:
  • - do 60 miesięcy gwarancji
  • - na postawie dowodu zakupu (faktury lub paragonu)
  • - Gwarancja obejmuje tylko opony które zostały kupione jako nowe.
  • - Wyłączeniem z gwarancji podlegają opony naprawiane oraz opony poddane modfikacją (np. pogłębianiu bieżnika)
Regulamin
Więcej informacji dotyczących gwarancji na opony znajdziesz w regulaminie gwarancji dostępnym na naszej stronie lub bezpośrednio na stronie producenta.
Reklamacji można dokonywać drogą mailową na adres: reklamacje@hurtopony.pl.

  Infolinia:

  32 706 10 18