Opony>Opony Wanli

Opony Wanli

opony wanli

Opony Wanli – Założona w 1988 roku firma South China Tire & Rubber Co., Ltd. (SCTR) jest pierwszym zmodernizowanym w stanie, przedsiębiorstwem które specjalizuje się w produkcji opon radialnych. Chińska korporacja produkująca opony osobowe, opony dostawcze, opony ciężarowe, opony terenowe. Firma posiada trzy oddziały fabryki w Panyu, Chonghua i Huadu a także w rejonie Great Guangzhou. Wanli firma produkująca opony zatrudnia blisko 5000 pracowników w swojej organizacji. Ilość opon produkowana rocznie przekracza kilkanaście milionów. Fabryka produkuje swoje opony pod markami : Wanli , Sunny. Rozprowadzane są one po całym świecie do ponad 120 krajów. Firma jest obecnie liderem w chińskich markach opon budżetowych. Stale rozwijający się park maszynowy i technologiczny pozwala na zastosowanie w oponach nowoczesnych technologii. Firma zapowiada że w 2013 roku wyprodukuje 30 milionów zestawów opon. Gama opon Wanli to przede wszystkim różnorodność bieżników a także bardzo przyzwoita cena w stosunku do jakości opon. Ze względu na wielkoskalową produkcję , przekrój rozmiarów opony Wanli jest ogromna.

Wybierz rodzaj opon Wanli

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.