Opony>Opony Nankang

Opony Nankang

opony nankang

Firma Nankang jest najdłużej działającym producentem opon na Tajwanie, który rozpoczął swoją działalność w 1940 roku budując pierwsze największe fabryki gumy na wyspach w rejonie dzisiejszej stolicy Tajwanu - Tajpej. Kraj oparty początkowo pod panowaniem japońskiej branży technologii produkcyjnych czerpał efektywne korzyści. Po wojnie między Republiką Chińską i Chińską Republiką Ludową, reform i pomocy Stanów Zjednoczonych Tajwan mógł się włączyć się do układu ekonomiczno-gosporadczego znanego dziś jako słynne „azjatyckie tygrysy”. To właśnie na ten okres przypada czas narodzin opony Nankang a marka znacznie wzrosła w dążeniu do doskonałości swoich produktów. Mając na uwadze szybki rozwój firmy opony Nankang producenci wystartowali z marką na giełdzie papierów wartościowych. W ten sposób szybko ich produkty zaczęły zdobywać rynek, rozszerzając się również na eksport. Niedługo trzeba było czekać, bo wystarczyła jedna tylko dekada by opony Nankang w latach ’70 zdobyły rynki wszystkich krajów Azji środkowo-wschodniej. Później rozszerzając się na Australię i USA aby na początku lat 90 spełniać dyrektywy UE a teraz opony Nankang sprzedają się w ponad 100 krajach na świecie. Opony Nankang to symbol najwyższego bezpieczeństwa, jego produkty zapewniają komfort i ekonomię eksploatacji każdej opony. Marka posiada szeroką gamę produktów: opon do samochodów osobowych, SUV -ów, opony dostawcze Nankang i lekkie opony ciężarowe Nankang.

Modele opon Nankang

Zapoznaj się z popularną listą modeli opon :

Wybierz rodzaj opon Nankang

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.