Strona główna>Opony Infinity

Opony Infinity

opony infinity

Europejski rynek opon to ogromne możliwości dla firm produkujących ogumienie. Królują na nim głównie rodzime marki znane od wielu lat. Nie mogło na nim jednak zabraknąć również producentów spoza Starego Kontynentu, nawet tak młodych jak Infinity. Formalnie marka powstała w 2005 roku, ale jest ona częścią założonej już w 1976 r. spółki Al Dobowi Company ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, która zajmowała się dystrybucją części samochodowych. Sukces i zapewnioną pozycję na rynku firma zawdzięcza stworzonemu programowi dla flot Total Tyre Management System. Ogumienie marki Infinity zostało wprowadzone na rynek na początku XXI wieku przez Singha Kandhariego, szefa spółki Al Dobowi Group. Już w 2005 roku z tego projektu narodziła się odrębna marka. Od 2007 w zakładach firmy produkuje się opony radialne do samochodów osobowych i terenówek, a także popularne modele high performance i ultra high performance. Spółka eksportuje swoje produkty do Europy i Afryki oraz wyposaża w specjalistyczne ogumienie firmy przemysłu wydobywczego w Chinach i w Australii.

Ogumienie opisywanej marki to przede wszystkim najwyższy poziom technologii, wysoka wydajność i ciekawy design. Ponadto w ofercie kompleksowa gama atrakcyjnych wzorów w PCR, Ultra High Performance, opony 4x4, SUV, Van, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty posiadają gwarancję producenta.

Firma Infinity posiada w swojej ofercie szeroki wybór opon w różnych rozmiarach, w fabrykach producenta Infinity produkowane są: opony osobowe, opony dostawcze, opony ciężarowe, wszystkie opony Infinity objęte są gwarancją producenta i wytwarzane są z uwzględnieniem wszelkich norm dotyczących produkcji ogumienia.

  Infolinia:

  32 706 10 18