Strona główna>Opony Gislaved

Opony Gislaved

opony gislaved

Opony Gislaved –Początek marki opon Gislaved rozpoczyna się w Szwecji . Gislaved było firmą szwedzkim producentem opon . Firma powstała w 1893 roku kiedy to dwaj bracia Carl I Wilhelm Gislow zaczęli produkować wyroby z gumy a następnie zaczęli produkować opony. W roku 1927 przedsiębiorstwo Gislaved miało przełomowe wydarzenie.
Pierwszy sprzedany samochód , który opuścił fabrykę Volvo został wyposażony w opony Gislaved. Przedsiębiorstwo Gislaved od tego czasu stało się dostawcą opon dla Volvo, dzięki czemu wielkość produkcji i obrotu w jego przedsiębiorstwie zwiększyła się około 10 razy ! W 1938 roku Fabryka Gislaved zawiązała szeroko pojętą współpracę z US Rubber z Stanów Zjednoczonych, co pozwoliło jej wdrażać najnowsze technologie przemysłowe i rozszerzyć swoja ofertę ogumienia. Następnie 1949 roku z taśmy produkcyjnej fabryki Gislaved zjechała milionowa opona. W 1992 Gislaved stał się własnością niemieckiego koncernu oponiarskiego znanego na całym świecie Continental AG. Obecnie opony Gislaved produkowane są również w Niemczech. Opony gislaved to opony o dobrej jakości i przystępnej cenie.

Firma Gislaved posiada w swojej ofercie szeroki wybór opon w różnych rozmiarach, w fabrykach producenta Gislaved produkowane są: opony osobowe, opony dostawcze, wszystkie opony Gislaved objęte są gwarancją producenta i wytwarzane są z uwzględnieniem wszelkich norm dotyczących produkcji ogumienia.

  Infolinia:

  32 706 10 18