Opony>Opony Firenza

Opony Firenza

Podczas minionej dekady opony Sumo Firenza stale ewoluowały zwiększając swoją jakość oraz wiarygodność. Firma oferuje całą gamę solidnych opon, które są stale unowocześniane w celu dostarczenia klientom produktu najwyższej jakości. Firenza produkując opony do aut dostawczych, aut ciężarowych, rolniczych oraz opony typu OTR, stale rozwija swoją gamę rozmiarów i bieżników, aby sprostać wymaganiom rynku. Z wykorzystaniem wiedzy i doświadczenia własnych specjalistów firma Firenza dokłada wszelkich starań do analizy specyficznych potrzeb rozwijającego się rynku. Jednocześnie firma rozwinęła sieć dystrybucyjną swoich opon i rozpropagowała markę w świecie. W przyszłości firma planuje podbijać nowe rynki, wprowadzić nowe rozmiary i wzory oraz prowadzić w przewidywaniach potrzeb rynku.

Wybierz rodzaj opon Firenza

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.