Opony>Opony Nokian

Opony Nokian

opony nokian

Pierwsza fabryka firmy Nokian powstała w fińskiej meijscowości Nokia. Produkuje ona opony, w które wyposażane są samochody osobowe, pojazdy dostawcze, ciężarowe i maszyny. Popularna jest jednak głównie z racji produkowania opon przeznaczonych na trudną zimową pogodę. W Finlandii, skąd pochodzi firma, w sprzedaży znajdują się opony zimowe z kolcami (w Polsce nie są one dozwolone). Produkcja opon na skandynawskie mrozy od początku stanowiła specjalizację koncernu Nokian. W latach 70-tych produkty z fińskiego zakładu w miejscowości Lieksa cieszyły się największą renomą na północy. Opony Nokian są aktualnie sprzedawane w ponad 60 krajach świata. Cały czas znakomite efekty osiągane są w zakresie produkcji opon zimowych Nokian. Wszystko to za sprawą zaawansowanych rozwiązań technicznych, a także wyspecjalizowanych mieszanek. Współcześnie zakłady produkcyjne opon Nokian wykroczyły poza granice północnej Europy, dwie fabryki mają swoją siedzibę w Rosji, kolejne dwie w Słowacji i na Ukrainie, a poza Europą: w Stanach Zjednoczonych, Indonezji, Chinach i w Kazachstanie. Nokian jest więc dominującym skandynawskim producentem opon.

Nokian oferuje ogromny asortyment opon o przeróżnych wymiarach: opony osobowe, opony dostawcze, opony terenowe oraz opony przemysłowe. Do każdej opony firmy Nokian dołączana jest gwarancja jej producenta. Opony skandynawskiego koncernu produkowane są z uwzględnieniem przepisów regulujących wytwarzanie ogumienia na świecie.

Modele opon Nokian

Zapoznaj się z popularną listą modeli opon :

Wybierz rodzaj opon Nokian

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.