Opony>Opony Maxtrek

Opony Maxtrek

opony maxtrek

Opony MAXTREK od momentu powstania w 2007 roku to młoda ale szybko rozwijająca się chińska marka. Opony MAXTREK nie tylko produkuje różne opony samochodowe na rynku krajowym, ale również dostarcza je na międzynarodowe rynki. Od pierwszej dostawy do Europy w 2007 roku, opony MAXTREK z powodzeniem pomagają kierowcom pokonać problem jazdy w złych warunkach pogodowych i skomplikowanych trudnych warunkach drogowych w ponad 40 krajach na świecie. Czy na doskonałej drodze we Ameryce Północnej i Europie lub na gorącym skomplikowanej drodze w trudnym pustynnym klimacie Bliskiego Wschodu lub Afryki Północnej. Opony MAXTREK mimo że produkują wysokiej jakości opony własnej marki, to także produkty OEM dla innych międzynarodowych marek opon samochodowych. Jednym celem firmy produkującej opony MAXTREK jest zapewnienie bezpieczeństwa, ekonomicznych i wygodnych opon dla wszystkich kierowców na całym świecie. Opony MAXTREK poza asortymentem dla samochodów osobowych firma produkcje opony PCR, SUV, 4x4 i LTR. Opony MAXTREK są gwarancją bezpieczeństwa, wysokich przebiegów, i komfortu za rozsądną cenę. Opony MAXTERK obecnie budują swój globalny wizerunek marki co sprawiło że opony MAXTERK uzyskały certyfikaty z prawie całego świata m.in. DOT, GCC, ECE, 3C, GCC, INMETRO i SONCAP i SASO.

Wybierz rodzaj opon Maxtrek

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.