Nissan Patrol


Nissan Patrol to popularne auto terenowe produkowane przez japońską marką Nissan Motors. Pojawiło się już w 1951 roku na zamówienie armii. Na rynku obecnie sprzedawana jest czwarta generacja tego modelu, który w 2004 roku został poddany całkowitej modernizacji. Jak przystało na auto terenowe pojazd sprawdza się rewelacyjnie na bezdrożach. Służy mu do tego odpowiednie zawieszenie oraz niezawodne i solidne opony.

Nissan Patrol posiada mocny i dynamiczny silnik diesel (do 160 KM) lub benzyna (do 200 KM) oraz napęd na cztery koła. Pojazd jest bogato wyposażony w środku sprawiając, że podróżowanie jest niezwykle przyjemne i komfortowe. Atutem auta jest jego przestronna przestrzeń dla kierowcy i pasażerów. Sprawdzi się przy wszelkich wypadach rodzinnych czy ze znajomymi gdyż pomieści 7 osób. Użytkownicy chwalą również wentylację i szybko działające ogrzewanie.

Samochód wykaże się w każdych warunkach, jednak największe laury zbiera za jazdę w terenie przy ekstremalnych warunkach - w końcu do tego został stworzony. .

  Infolinia:

  32 706 10 18