Opony>Opony Uniroyal

Opony Uniroyal

opony uniroyal

Początki marki są związane z niemieckim przedsiębiorcą Oscarem Englebertem. Englebert początkowo zajmował się jedynie sprzedawaniem gumy, później założył zakład produkujący gumę, a następnie rozpoczął produkcję opon. Początkowo ogumienie z przedsiębiorstwa Niemca było przeznaczone do pojazdów konnych i innych maszyn typu gospodarczego. Produkty przeznaczone do samochodów zdobyły sławę, kiedy pojazd w nie wyposażony wygrał 24-godzinny wyścig Le Mans. Było to możliwe ze względu na brak konieczności wymiany opon podczas zawodów. Aktualnie firma ma swoją siedzibę w Hanowerze, a od 1979 roku stanowi część koncernu Continental, czyli najważniejszej obecnie firmy wśród producentów opon. Specjalnością belgijskiej marki są opony ułatwiające jazdę po mokrej nawierzchni. Ogumienie przeciwdeszczowe symbolizuje charakterystyczna dla marki parasolka (typ Rainexpert). Fuzja z Continental pozwoliła na poszerzenie oferty marki o produkty przeznaczone do samochodów dostawczych, ciężarowych i terenowych.

Modele opon Uniroyal

Zapoznaj się z popularną listą modeli opon :

Wybierz rodzaj opon Uniroyal

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

Artykuły i nowości

Promocja na opony Uniroyal edycja 2023 , kup komplet i otrzymaj 100zł zwrotu.
Promocja na opony Uniroyal edycja 2023 , kup komplet i otrzymaj 100zł zwrotu.
Oferta promocyjna dotyczy zakupu kompletu opon Uniroyal zimowych i wielosezonowych 16" lub wiekszych
Promocja na opony Uniroyal , kup komplet i otrzymaj 100zł zwrotu
Promocja na opony Uniroyal , kup komplet i otrzymaj 100zł zwrotu
Oferta promocyjna dotyczy zakupu kopletu opon Uniroyal zimowych i wielosezonowych 14" lub wiekszych

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.