Opony>Opony Sailun

Opony Sailun

opony sailun

Sailun Tyre jest jednym z wiodących producentów opon na świecie. Marka Sailun powstała w 2002 roku, a jej siedziba mieści się w Qingdao, regionie we wschodnich Chinach znanym jako zagłębie technologiczno-gospodarcze. Dzięki ponadprzeciętnej jakości, dużym nakładom marketingowym oraz atrakcyjnej cenie, marka stała się rozpoznawalna w ponad 150 krajach na całym świecie, w tym również w Europie. Każdego roku Sailun dostarcza krajom Wspólnoty Europejskiej 7 milionów opon. Fabryka rozwija się bardzo szybko, zaopatrując w swoje produkty Europę, Azję i Amerykę. Dzięki ogromnej mobilizacji działu handlowego można śmiało stwierdzić, że jej ekspansja objęła już cały świat. Od 2006 roku logo firmy to opona w graficznym obrysie. Projektanci uważają, że jego lewa część symbolizuje ziemię, a prawa wiatr i fale. Szefowie chińskiej marki jako podstawowy cel postawiony przed swoimi produktami wskazują zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających kierowców.

Potwierdzeniem wysokiej jakości opon produkowanych przez Sailun Tyre są liczne certyfikaty, wydane m.in. przez renomowany TÜV SÜD, a także rosnące wyniki sprzedaży. W 2019 Sailun Tyre został oficjalnym partnerem piłkarskiego klubu FC Valencia, a od 2020 jednym z głównych sponsorów driftingowych mistrzostw Japonii oraz Rosji.

Co musisz wiedzieć o Sailun?

Opony Sailun Marka chętnie nawiązuje współpracę z innymi firmami i stale powiększa sieć dostawców. Zasięg oraz osiągnięcia marki są wymierne i to dosłownie.
2002- rok założenia marki Sailun

40 000 000 milionów opon. Roczna produkcja opon z zakładach producenta opon Sailun

50 - liczba marek samochodów wspieranych dostawami opon w ramach OE

6 - liczba zakładów produkcyjnych na świecie

7 - na tylu kontynentach używana jest marka Sailun. Marka Sailun jest obecna na całym świecie.

180 - tyle rynków obsługuje marka Sailun.

50 - kraje z sklepami stacjonarymi marki Sailun.

10 lat gwarancji

Opony Sailun osobowe, dostawcze i terenowe sa objęte aż 10 letnią gwarancją. Opony ciężarowe mają gwarancję 6 letnią

Dlaczego warto wybrać opony Sailun?

Opony Sailun

Sailun Tyre przykłada ogromną wagę do dbałości o proces produkcji i monitorowania jakości swoich wyrobów.

Firma rozpoczęła działalność jako platforma technologiczna testująca jakość opon innych producentów. Na podstawie zebranych doświadczeń stworzono autorski projekt produkcji opon, oparty na nowoczesnych mieszankach o najwyższych parametrach przyczepności, wytrzymałości oraz hamowania w trudnych warunkach drogowych. Sailun Tyre wykorzystuje własne zaplecze testowe do nieustannego kontrolowania i podnoszenia jakości swoich opon. Aż 20% działań marki ukierunkowane jest na badania i testy, które wykonywane są we współpracy z cenionymi ośrodkami naukowymi w Chinach, Wietnamie, Europie i USA.
opony sailun
Sailun to opony stworzone do wysokich osiągów
Modele opon Sailun

Zapoznaj się z popularną listą modeli opon :

Wybierz rodzaj opon Sailun

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

Producent opon SAILUN od początku stara się łączyć wiedzę techniczną z innowacyjnymi badaniami i rozwojem. Projektuje i produkuje światowej klasy tanie opony do wszystkich typów pojazdów, które charakteryzuje wysoka jakość. Roczną sprzedaż grupy Sailun szacuje się na 6,5 miliona opon TBR, 40 milionów opon PCR i 70 000 opon przemysłowych rocznie.


Kto produkuje opony Sailun?

Sailun to marka należąca do koncernu Sailun Group Co. Ltd. Jest to flagowa marka grupy do której należą również RoadX, Blackhawk, Rovelo oraz Maxam. Sailun posiada nowoczesne zakłady produkcji opon w Chinach w Qingdao, Dongying, Shenyang oraz w Wietnamie, a także rozwinął sieci sprzedaży i centra logistyczne w Kanadzie, Niemczech i innych regionach po to, aby z łatwością obsługiwać klientów na całym świecie. Sailun sprzedaje swoje produkty w ponad 150 krajach i regionach Europy, obu Ameryk, Azji i Afryki.

Atrezzo ZSR

Letnia opona polecana do montażu w samochodach z silnikiem o dużej mocy. Dzięki asymetrycznej konstrukcji bieżnika i innowacyjnej mieszance Atrezzo ZSR zapewnia wyjątkowe osiągi zarówno w warunkach miejskich, jak i na autostradzie.

sailiun ice blazer
Ice Blazer Alpine+

Opona zimowa UHP marki SAILUN zaprojektowana specjalnie na rynek europejski. Jej parametry zostały potwierdzone certyfikatem niemieckiego TUV SÜD

sailun alpine plus
Opony Sailun osobowe
Sailun Światowa Marka

W ofercie Sailun znajdują się opony do samochodów osobowych i SUV, samochodów ciężarowych i autobusów, lekkich samochodów dostawczych oraz maszyn i urządzeń rolniczych i przemysłowych

Artykuły i nowości

Jak dobrać opony do pojazdów hybrydowych i elektrycznych
Jak dobrać opony do pojazdów hybrydowych i elektrycznych
Dowiedz się jak dobrać opony do samochodów elektrycnych lub hybrydowych.
Promocja marki Sailun "Gwarancja Satysfakcji Sailun"
Promocja marki Sailun
Zachęcamy do skorzystania z promocji opon sailun. Po zakupie min. 2 opon marki sailun obiętych promocją masz 30 dni na zwrot.
Nowe rozwiązania technologiczne od marki Sailun | Eco Point 3
Nowe rozwiązania technologiczne od marki Sailun | Eco Point 3
Zaobacz jakie rozwiązania technologiczne przygotowała marka Sailun. Czym jest technologia Eco Point3 i jak wpływa na środowisko.
Dlaczego wybrać opony Sailun AutoBild TUV
Dlaczego wybrać opony Sailun AutoBild TUV
Opony Sailun odnoszą liczne osiągnięcia i są uznawane przez AUTO BILD oraz są certyfikowane przez renomowany instytut TÜV SÜD
Sailun opony z 10 letnią gwarancją
Sailun opony z 10 letnią gwarancją
Opony Sailun z kategori opon osobowych, dostawczych, suv mają aż 10 lat gwarancji. Sailun to gwarancją jakości kup o sprawdź to. Więcej w regulaminie
Testuj opony Sailun przez 30 dni
Testuj opony Sailun przez 30 dni
Kup opony Sailun i Testuj 30 dni. Jeżeli opony nie spełnią twoich wymagań zdemontuj i odeślij do nas. Masz 30 dni na przetestowanie opon. Satysfakcja gwarantowana. Więcej w regulaminie

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.