Przejdź do głównej treści

Darmowa dostawa

Opony do Buick Regal 2.0i 2005

Zmień model

Specyfikacja modelu:

  • Generacja: IV
  • Generacja: 1999-2008
  • Rodzaj paliwa: Petrol
  • Moc silnika: 91 KM | 91 kW | 124 PS
  • Średnica otworu centralnego: 70.3
  • Ilość otworów: 5
  • Ilość i rozstaw śrub montażowych: 5x115
  • Średnica rozstawu śrub: 115 mm
  • Rodzaj blokady: Lug nuts
  • Rodzaj gwintu: M12 x 1.5
Saloon

Wybór odpowiedniego ogumienia do Państwa pojazdu Buick Regal z 2005 roku, wyposażonego w silnik 2.0i o mocy 124 KM, to kluczowy krok w zapewnieniu bezpieczeństwa oraz komfortu podczas codziennej eksploatacji. W tym modelu producent przewidział zastosowanie opon w rozmiarze 215/70R15 na oś przednią. Odpowiednie dopasowanie ogumienia do specyfikacji technicznej auta gwarantuje właściwą komunikację układu zawieszenia z nawierzchnią oraz optymalną trakcję, co jest szczególnie istotne w przypadku tej klasy limuzyny, gdzie płynność prowadzenia stanowi priorytet.

Podczas selekcji ogumienia z naszej oferty, bardzo prosimy Państwa o zwrócenie szczególnej uwagi na indeksy nośności oraz prędkości, które muszą być zgodne z wymogami homologacyjnymi dla Państwa wersji silnikowej. Parametry te określają maksymalne obciążenie oraz prędkość, z jaką dane opony mogą się bezpiecznie poruszać, co bezpośrednio przekłada się na stabilność pojazdu w różnych warunkach drogowych. Jeśli Państwa egzemplarz posiada fabryczną konfigurację zakładającą użycie różnych rozmiarów na osi przedniej i tylnej, należy bezwzględnie przestrzegać tego podziału. Różnice w rozmiarach osi są zazwyczaj podyktowane charakterystyką napędu oraz geometrią zawieszenia, co wpływa na charakterystykę trakcyjną auta – dlatego też mieszanie lub zamiana rozmiarów między osiami może skutkować nieprzewidywalnym zachowaniem pojazdu oraz szybszym zużyciem elementów mechanicznych.

Zalecamy również dokładne przemyślenie wyboru sezonu – opony letnie, zimowe lub całoroczne powinny odzwierciedlać Państwa indywidualny styl jazdy oraz warunki, w jakich najczęściej będą Państwo podróżować. Warto również sprawdzić, czy wybrane opony posiadają dedykowaną homologację dla marki Buick, co często gwarantuje jeszcze lepszą współpracę ogumienia z systemami elektronicznymi pojazdu. Dobór opon to inwestycja w Państwa spokój oraz pewność prowadzenia na każdej nawierzchni.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z przygotowanym zestawieniem produktów – prosimy kliknąć w interesujący Państwa rozmiar opony poniżej, aby przejść do pełnej oferty dostępnej w naszym sklepie Hurtopony.pl i dokonać wyboru, który spełni Państwa oczekiwania.

Rozmiary dla Twojego auta, zgodnie z zaleceniami producenta

Opona przódOpona tyłFelga przódFelga tył
Opony 215/70R15Opony 215/70R156Jx15 ET446Jx15 ET44

Samochód Buick Regal z rocznika 2005 występuje również w wersjach silnika: