Mazda Mazda5


Produkowany przez 10 lat, bo od 2005 do 2015 roku, mini - van Mazdy o nazwie Mazda 5 zaskakuje swoim designem, rzadko spotykanym w przypadku tej kategorii aut. Jest też pierwszym samochodem na świecie, gdzie papierowa instrukcja została wyparta przez wersję elektroniczną. Sama stylistyka, kontynuowana już od czasów pierwszej generacji, stawiała na opływowe kształty i subtelne elementy składowe auta, takie jak zderzaki czy reflektory.

Przez to też Mazda 5 znakomicie nadawała się na auto rodzinne, łącząc użyteczność z elegancją. Oprócz tych cech pojazd jest niezwykle przestronny, co gwarantuje wygodę nawet podczas dalekich tras. W połączeniu z ergonomią zastosowanych rozwiązań, szczególnie w przypadku deski rozdzielczej, można stwierdzić, że Mazda 5 jest zaprojektowana intuicyjnie i stawia na prostotę. Do jazdy zachęca również układ jezdny odpowiednio przystosowany do rozmiaru auta, sprawiający, że kierowanie nim jest bardzo przyjemne.

Do ulepszenia wrażeń z jazdy potrzeba również dobrego ogumienia do Mazdy, który będzie odpowiadałO za lepszą przyczepność niwelującą między innymi potencjalne poślizgi.

  Infolinia:

  32 706 10 18