Mazda Mazda3 MPS


Model Mazda 3 MPS to połączenie miejskiego auta z dynamiką na drodze. Pomimo dużych podobieństw do standardowej “trójki”, MPS posiada pewne szczegóły, które zdecydowanie pokazują jego sportowy charakter. Przede wszystkim w oczy rzuca się wlot powietrza umieszczony na masce pojazdu, który ma za zadanie poprawiać aerodynamikę auta. Bardziej spostrzegawczy obserwatorzy zauważą też ostrzejsze rysy zderzaków i podwójną rurę wydechową.

Oprócz agresywnej estetyki auto może pochwalić się zdecydowanie wysokimi osiągami. W Maździe 3 MPS zastosowano czterocylindrową jednostkę napędową o pojemności 2.3 litra oraz turbodoładowanie. To pozwala na naprawdę ciekawe wrażenia z jazdy, co przypadnie do gustu miłośnikom tego typu doznań na drodze. W ich uzyskaniu pomaga układ kierowniczy dokładnie dopasowany do zastosowań projektu marki.

Opony do Mazdy, które są dołączone do każdego modelu, poprawiają przyczepność na drodze i dobrze współdziałają z twardszym zawieszeniem. Pomimo charakteru auta wnętrze jest wygodne i posiada szereg udogodnień technicznych.

  Infolinia:

  32 706 10 18