Mazda Mazda3


Mazda 3 to kompaktowy model z segmentu niższej klasy średniej, aspirujący do klasy premium. Następca Mazdy 323 stawia przede wszystkim na design w charakterystycznym dla japońskiego producenta stylu KODO odnoszącym się do lekkiej i aerodynamicznej stylistyki. Ta estetyka przejawia się również w opływowych kształtach nadwozia połączonych z subtelnymi elementami, takimi jak reflektory i elegancki przedni grill.

Trzy istniejące generacja posiadały duże, przestronne wnętrze znajdujące się w sedanie, ale także w hatchbacku. W późniejszych okresach dostępne były rozbudowane opcje wyposażeniowe, szczególnie jeśli odnieść się do opcji SkyPassion. Posiada ona takie nowinki jak reflektory ksenonowe dostosowujące się do pokonywanych zakrętów, automatyczne przełączanie świateł mijania, a także komputer pokładowy wraz z tempomatem.

Dużą zaletą Mazdy 3 jest posiadanie opcji z napędem hybrydowym zmieniającym auto w prawdziwie ekologiczny środek transportu. Mazda 3 jest dobrym wyborem w warunkach zimowych, ponieważ posiada znakomite ogrzewanie oraz wentylację. Do tej pory roku polecane jest także sezonowe ogumienie do Mazdy, niezbędne do skutecznej i przede wszystkim bezpiecznej podróży.

  Infolinia:

  32 706 10 18