Opony>Artykuły>Opony przemysłowe>3 Lata Gwarancji Na Opony Deestone
3 Lata Gwarancji Na Opony Deestone

3 Lata Gwarancji Na Opony Deestone

Wybór odpowiednich opon to ważny element utrzymania pojazdu w doskonałej kondycji. Firma Hurtopony Sp. z o.o., oferująca opony marki Deestone, daje sobie sprawę z tego, jak istotne jest zapewnienie klientom pewności i bezpieczeństwa podczas. Dlatego też, każda opona Deestone objęta jest gwarancją producenta, która świadczy o jakości i zaufaniu do marki.

Deestone posiada szeroki wachlarz produktów, przedstawiona gwarancja obejmuje każdą z nich min. opony do wózków widłowych, przemysłowe, czy rolnicze.

Opony Deestone, sprzedawane przez firmę Hurtopony Sp. z o.o., są objęte gwarancją producenta. Gwarancja ta obejmuje wszystkie opony marki, potwierdza, że są wolne od wad produkcyjnych i materiałowych.

Gwarancja producenta rozszerza się na pierwszego nabywcę detalicznego, co dodatkowo potwierdza zaangażowanie marki w zapewnienie zadowolenia klientów. Opony starsze niż 3 lata nie są objęte gwarancją, chyba że zostanie to uzgodnione z producentem.

Gwarancja producenta dla opon Deestone, sprzedawanych przez Hurtopony Sp. z o.o., to obietnica solidności i bezpieczeństwa na drodze. Klienci, korzystając z tych wysokiej jakości opon, mogą być pewni, że firma jest gotowa wesprzeć ich w przypadku ewentualnych problemów, a klarowne procedury reklamacyjne ułatwiają cały proces. Dlatego też, wybierając opony Deestone, wybierasz nie tylko doskonałą jakość, ale także pewność i bezpieczeństwo na każdym kilometrze.

  • -    3 lata gwarancji
  • -    Gwarancja jest realizowana na podstawie dowodu zakupu (faktury lub paragonu)
  • -    Gwarancja obejmuje tylko opony które zostały kupione jako nowe

Wyłączeniem z gwarancji podlegają opony naprawiane oraz opony poddane modfikacją (np. pogłębianiu bieżnika)

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.