


brutto z VAT
Darmowa dostawa
%
Możesz kupić na raty 0%Producent:
Sezon:
Rozmiar:
Indeks ładowności:
Indeks prędkości:
XL (Extra Load):
Kraj pochodzenia:
Konstrukcja:
Liczba płócien:

Szerokość: 145 mm
Wysokość: 580 mm
Średnica: 12 cali
Wymiary podane przez producenta mogą różnić się od rzeczywistych o ±8%. Szerokość to odległość zewnętrznych krawędzi opony, nie szerokość samego bieżnika.
Trayal 5.00-12 D57 4PR jest oponą rolniczą diagonalną, jest ona bardziej odporna na boczne uszkodzenia mechaniczne niż opona radialna. Prezentowane ogumienie marki Trayal posiada ilość warstw (płócien) wynoszącą 4 PR.
Opona 5.00-12 produkowana przez firmę Trayal przeznaczona na felgę rolniczą o średnicy 12", posiada szerokość wynikającą z rozmiaru równą ok. 5.00 cal. Profil opony to tzw. profil pełny posiadający domyślą wartość 85. Klasa prędkości danej opony wynosi A6, oznacza to, że pojazd rolniczy na danej oponie nie powinien poruszać się z prędkością większa niż 30 km/h. Prezentowane opony rolnicze Trayal 5.00-12 D57 4PR zaliczamy do opon budżetowych.