Opony>Opony Solideal

Opony Solideal

Firma Solideal powstała w roku 1996 na skutek wykupienia firm Bearcat i Omega. Od tamtego czasu firma była wyłącznym dystrybutorem opon na Wielką Brytanię i Irlandię. Firma Solideal swoim klientom oferuje różnego rodzaju produkty pneumatyki przemysłowej, przemyslu ciężkiego, konstrukcyjnych, wypełnienia opon, poliuretany, pasy transmisyjne czy części montażowe. Firma zapewnia wsparcie techniczne dla takich producentów jak J.C.B, caterpillar, CombiLift, Niftylift i wielu innych. Na rynku brytyjskim firma działa w trzech sektorach: produkcji opon, dystrybucji i sprzedaży oraz montażu opon typu RFT. Dziś firma posiada 15 serwisów w Wielkiej Brytanii magazyn o powierzchni ponad 5,5 tysiąca metrów kwadratowych. Firma posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Modele opon Solideal

Zapoznaj się z popularną listą modeli opon :

Wybierz rodzaj opon Solideal

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.