Opony rolnicze Rosyjskie

Znaleźliśmy 2 opony w cenach od 1628 zł do 2296

od
do

Opony w promocji

opona Rosyjskie 14.9 R24 DR105
Rosyjskie14.9 R24 DR105 (VOLTYRE) 126A8
opony całoroczneopony całoroczne
Typ pojazdu: pojazdy rolnicze
Pochodzenie marki: Rosja
Rozmiar: 14.9-24
Prędkość: A8 do 40 km/h
Ind. nośności: 126 - 1700 kg
Ilość: dostępne
Kup wysyłamy teraz
1628 zł
z VAT/szt
Dostawa gratis

Opony

opona Rosyjskie 18.4 R38 VL-32
Rosyjskie18.4 R38 VL-32 8PR TT + dętka
opony całoroczneopony całoroczne
Typ pojazdu: pojazdy rolnicze
Pochodzenie marki: Rosja
Rozmiar: 18.4-38
Prędkość:
Ind. nośności:
Ilość: ostatnia 1 sztuka
Wysyłka w 24H
2296 zł
z VAT/szt
Dostawa gratis

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się tematem jakim są opony rolnicze rosyjskie. Prezentujemy ofertę która powinna sprostać państwa wymaganiom.

Opony ruskie do traktorów które posiadamy w sprzedaży to opony marek Kama, Voltyre, Nortec, Belshina, Dnieproshina oraz wiele innych marek. Opony są zaliczane do opon klasy medium. Jakość tych opon jest zdecydowanie lepsza od opon rolniczych chińskich i azjatyckich. Często możemy kupić opony z Rosji radialne w cenie diagonalnych opon z krajów azjatyckich i europejskich. Ogumienie to jest najlepszym kompromisem pomiędzy jakością a ceną opony.

Opony są produkowane w Rosji i i krajach ościennych jak np opony rolnicze z Ukrainy. 

 

Opony rosyjskie mogą mieć budowę diagonalną lub radialną. 

Opona radialna (promieniowa) cechuje się głownie drutówką połączoną przez kord najczęściej w postaci drobnych stalowych linek połączonych promieniowo. Opona ma najbardziej wytrzymałe czoło opony i najlepszą trakcje i nadaje się do ciągników o dużej mocy.

Opona diagonalna inaczej krzyżowa opiera się na przynajmniej dwóch warstwach kordu gumowanych niciach osnowy ułożonej skośnie względem siebie pod kątem od 22 do 45 stopni do płaszczyzny symetrii opony. Opona im więcej ma warstw kordu płócien, tym bardziej jest wytrzymała.

 

Ogumienie rolnicze rosyjskie możemy zastosować jako opon do rozrzutnika,  opony do przyczepy rolniczej, opony na przód traktora lub na tył, występują też rozmiary opon do kombajnów. Często opony z tej kategorii są w zestawie z dętką i ochraniaczem.

W przypadku, gdy nie wiesz, który egzemplarz będzie kompatybilny z Twoim traktorem ? skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

 

 

  Infolinia:

  32 706 10 18