Opony>Opony Petlas

Opony Petlas

opony petlas

Opony Petlas – opony marki Tureckiej. Historia opon zaczęła się kiedy w 1974 roku kiedy tureckie samoloty wojskowe nie miały dostępu do opon. Od 1990 roku produkcja ruszyła pełną parą. Obecnie przez turecką fabrykę produkowane są opony rolnicze, opony osobowe, opony do samolotów a także opony ciężarowe od 2007 roku. Ciekawostka firmy jest to że jest ona praktycznie w całości firma z kapitałem tureckim. Opony marki Petlas bardzo dobrze przyjęły się w Polsce w szczególności w segmencie opon rolniczych. Inne produkty Petlas są w Polsce mniej znane. Sukces jaki osiągnęła firma Petlas na polskim rynku zawdzięcza przystępnej cenie a także bardzo dobrej jakości która skusiła polskich rolników. Obecnie w fabryce opon Petlas pracuje około 2200 pracowników . Firma stawia na masową produkcje i eksport . Znajdzie się nie długo w pierwszej 100 czołowych tureckich firm eksportujących . Expansja opon marki Petlas rozszerza się i stale wzrasta. Opony rolnicze marki Petlas to dobra jakość i przystępna cena.
Warto wiedzieć, że marka Petlas słucha potrzeb swoich klientów i tworzy opony najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających kierowców. Podczas produkcji opon turecka marka zwraca uwagę nie tylko na jakość ogumienia, ale również bierze odpowiedzialność za środowisko naturalne. Marka Petlas w trosce o wygodę i zadowolenie klientów, a także środowisko produkuje opony o zwiększonej efektywności, dzięki czemu zmniejszają one zużycie paliwa. Nie można zapomnieć również o tym, że opony Petlas produkowane są w zgodzie z normami europejskimi dotyczącymi środowiska i bezpieczeństwa. Wszystkie opony Petlas robione są przy ograniczonym zużyciu zasobów i energii. Marka również aktywnie promuje normy ISO 14001 dotyczących zarządzania środowiskowego.

Firma Petlas posiada w swojej ofercie szeroki wybór opon w różnych rozmiarach, w fabrykach producenta Petlas produkowane są: opony osobowe, opony dostawcze, opony ciężarowe, opony rolnicze, opony przemysłowe, wszystkie opony Petlas objęte są gwarancją producenta i wytwarzane są z uwzględnieniem wszelkich norm dotyczących produkcji ogumienia.

Historia marki

Opony Petlas to ogumienie pochodzące od Tureckiej marki. Historia marki Petlas zaczęła się już w 1974 roku. Pierwszym założeniem i celem firmy było tworzenie opon do samolotów wojskowych. Powodem dla którego marka ta zdecydowała się na rozpoczęcie swojej działalności było embargo nałożone na Turcję. Marka Petlas zdecydowała się na produkowanie opon do myśliwców wojskowych .Jednak z czasem działalność marki znacząco się rozszerzyła. W 1990 roku praca nad opracowywaniem nowych opon ruszyła pełną parą. Dodatkowo w czasach pokoju znacząco zwiększyło się zapotrzebowanie rynku na opony samochodowe.

Marka Petlas zdecydowała się więc na produkcję ogumienia do innych pojazdów. W 1997 roku doszło do sprywatyzowania marki, a nowy właściciel postanowił wprowadzić wiele zmian w działaniu przedsiębiorstwa. Jego założeniem było tworzenie wysokiej jakości ogumienia, które miało zapewnić popularność marce. W 2005 roku firma ponownie trafiła w ręce nowego właściciela i ta zmiana spowodowała, że marka Petlas na nowo rozwinęła skrzydła. Już w 2011 roku marka wypuściła na rynek całoroczne opony i ogumienie UPH do pojazdów dostawczych oraz samochodów typu SUV. W 2021 roku opracowane zostały nowe opony zimowe.

Opony marki Patlas
Modele opon Petlas

Zapoznaj się z popularną listą modeli opon :

Wybierz rodzaj opon Petlas

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

Opony osobowe

W ofercie marki dostępne są opony osobowe Petlas. Marka ma w swoim asortymencie opony osobowe letnie Petlas, które doskonale radzą sobie na suchej, ale również mokrej nawierzchni. Zapewniają wysokim komfort podczas jazdy i wyposażone są w bieżnik, który doskonale odprowadza nadmiar wody spod kół.

Dostępne są również opony osobowe zimowe Petlas, które świetnie spisują się podczas jazdy po zaśnieżonych drogach. Marka nie zapomniała o kierowcach, którzy szukają czegoś pomiędzy oponami letnimi i zimowymi, czyli ogumienia uniwersalnego. Dlatego właśnie w ofercie marki dostępne są również opony osobowe wielosezonowe Petlas. Radzą sobie one znakomicie zarówno na suchej, mokrej, jak i zaśnieżonej nawierzchni.

Opony Patlas dla samochodów osobowcy

Opony ciężarowe

Opony Patlas dla samochodów ciężarowych

Marka oferuje również opony ciężarowe Petlas. Ogumienie to świetnie radzi sobie w czasie długich tras. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy. Opony do samochodów ciężarowych Petlas tworzone są z najwyższą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, dzięki czemu kierowcy mogą mieć pewność, że zakupione ogumienie będzie służyć przez długi czas.

Największą popularnością cieszą się opony do pojazdów ciężarowych całoroczne Petlas. Ich zaletą jest to, że są uniwersalne i wyposażone w doskonale zbudowany bieżnik, który radzi sobie na śniegu, suchej nawierzchni i sprawnie odprowadza nadmiar wody spod kół.

Opony przemysłowe

Oferowane są także opony przemysłowe Petlas. Tworzone z najwyższej jakości mieszanki gum, co sprawia, że wyróżniają się niebywałą trwałością i odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia. Warto również pamiętać, że opony do pojazdów przemysłowych Petlas projektowane są przez specjalistów.

To właśnie dlatego są oszczędnym wyborem, ponieważ ich konstrukcja pozwala na ograniczenie poziomu spalania paliwa. Doskonale dopracowana rzeźba bieżnika dba natomiast o to, by ogumienie zapewniało wysoki komfort i bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

Opony przemysłowe Patlas

Opony dostawcze

Opony Patlas do samochodów dostawczych

Marka Petlas oferuje swoim klientom opony dostawcze. W ofercie dostępne są opony dostawcze letnie Petlas oraz opony dostawcze zimowe Petlas. To ogumienie, które jest w stanie spełnić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego kierowcy. Marka przygotowała również opony dostawcze całoroczne Petlas. Mimo tego, że są uniwersalne, to można mieć pewność, że nie odbiegają jakością od tych przeznaczonych na lato lub zimę. Całoroczne ogumienie radzi sobie równie dobrze na zaśnieżonej, jak i suchej nawierzchni.

Opony rolnicze

W ofercie marki Petlas znajdują się również opony rolnicze. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że tworzone są w zgodzie z normami środowiskowymi. Dodatkowo opony rolnicze Petlas wyróżniają się trwałością, co sprawia, że będą służyć kierowcy przez wiele sezonów. Dzięki temu, że marka dodaje do swoich opon etykiety każdy może zapoznać się z ich parametrami, co znacząco ułatwia wybór idealnego ogumienia dopasowanego do pojazdu.

Opony rolnicze Patlas

Czy warto zdecydować się na kupienie opon Petlas?

W ofercie marki Petlas dostępne są opony do pojazdów niemal każdego rodzaju. Producent przygotował dla swoich klientów ogumienie do samochodów osobowych z napędem 4x4. Oferowane są również opony do SUV-ów. Każdy kierowca powinien zdawać sobie sprawę z tego, że marka ta produkuje wszystkie swoje opony w zgodzie z zasadami odpowiedzialności społecznej. Dodatkowo ogumienie tworzone jest w zakładach, w których dba się o zachowanie dobrej etyki zawodowej. To co łączy wszystkie opony Petlas, to przystępne ceny, które pozostają w dobrym stosunku do jakości produktów.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.