Opony>Opony Metzeler

Opony Metzeler

opony metzeler

Opony Metzeler to niemiecki producent opon do motocykli. Firma Metzeler powstała w Monachium ponad sto lat temu. Od tamtej pory jego celem było zawsze na najwyższych standardach jakości i dokładności wykonania, bezpieczeństwa oraz niezawodności. Celem firmy jest ciągły rozwój najnowocześniej technologiczne produktu opony Metzeler mające odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania, wzbudzając zachwyt u motocyklistów. Metzeler produkuje opony do dwukołowych pojazdów od 1892 roku, a jego historia idzie w parze z historią motocykli. Od wprowadzenia nowych materiałów do rozwoju innowacyjnych rozwiązań bieżnika i związków, niemiecki producent opony Metzeler zawsze był w czołówce na innowacje techniczne i najwyższą jakość i wydajność swoich opon. W swojej 130 letniej historii Metzeler zawsze zadowalał oczekiwaniom rynku w zakresie innowacyności. Opony Metzeler zawsze były liderem w branży, wyznaczając trendy, że inni wciąż próbują osiągnąć to co firmie się już powiodło. Wiodącymi modelami firmy stały się opony motocyklowe Metzeler ROADTEC Z6 i SPORTEC M3, TOURANCE EXP oraz ME880. Do tej pory - opony Metzeler mają ponad 115 lat doświadczenia w rozwoju opon motocyklowych i podaży wśród czołowych światowych producentów. Większość pracowników pracuję dla zrozumienia potrzeb, problemów i oczekiwań klientów. Zespół programistów, motocyklistów testowych i pracowników sprzedaży pracują skrupulatnie z wysokim poziomem motywacji, aby ich klienci zostali spełnieni a firma została ukierunkowana na przód przed konkurencją. Z resztą motto producentów opony Metzeler brzmi - "Zawsze dwa koła do przodu".

Modele opon Metzeler

Zapoznaj się z popularną listą modeli opon :

Wybierz rodzaj opon Metzeler

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.