Opony>Opony Long March

Opony LongMarch

Chaoyang Long Tire Co., Ltd., właściciel marki Long March, zostało utworzone w styczniu 2003. Firma wykupiła Liaoning Tire Group Company, po czym zdolności produkcyjne rozwinięto z 35 milionów do 170 milionów. Produkowane przez firmę opony otrzymały narodową certyfikację CCC przyznawaną przez U.S. DOT, oraz Europejski certyfikat jakości ECE54. Firma wdrożyła także system zarządzania jakością ISO 9001-2000 oraz system ochrony środowiska ISO 14001, a także posiada certyfikację jakości motoryzacyjnej ISO / TS16949. Marka Long March specjalizuje się w produkcji radialnych stalowych opon ciężarowych. Dzięki przyswojeniu technologii oraz innowacjom firma rozwinęła swoją bazę bieżników z liczby 8 do 46. Wciąż trwają prace nad rozwojem produkcji zarówno lżejszych, jak i ciężkich opon ciężarowych. Jednocześnie opony Long March zyskały uznanie nie tylko krajowego, ale także zagranicznego rynku. Sieć sprzedaży opon Long March pokrywa cały kraj, a eksport sięga do 90 krajów na pięciu kontynentach. Przez 10 lat firma zyskała dominującą pozycję na rynku krajowym. Zaangażowała się także w przemysł wulkanizacyjny, inspekcję oraz testy sprzętowe. Przy produkcji 200 mln sztuk w 2013 roku firma osiągnęła przychód ze sprzedaży w wysokości 25 miliardów Juanów.

Wybierz rodzaj opon Longmarch

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.