Opony>Opony Full Run

Opony FullRun

opony fullrun

Qingdao Fullrun Tire Corp Ltd jest profesjonalnym chińskim przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w projektowaniu i produkcji opon na rynek krajowy i zagraniczny. Od powstania w 2003 roku firma skupia się na rozwoju ogumienia wysokich technologii R&D. Chińscy specjaliści opracowali szereg światowej klasy opon należących do ponad 30 patentów krajowych. Firma jest chińskim liderem, jeśli chodzi o produkcję wysokiej wydajności ogumienia. Znaną marką na świecie jest nie tylko Fullrun, ale także początkowo marki lokalne: Antyre, Clear i Fullway. W 2008 roku w Qingdao powstała ogromna baza produkcyjna o powierzchni 300 tysięcy m², która początkowo produkowała do miliona sztuk opon rocznie. W 2013 roku ma zostać osiągnięty pułap 10 milinów sztuk. W 2010 roku fabryka została wyróżniona tytułem Enterprise High-Tech, a firma zyskała miano największego eksportera opon w Chinach (kilka lat z rzędu). Obecnie 90 procent produkcji trafia na eksport, a z chińskim przedsiębiorstwem współdziała około 300 firm sprzedających jego produkty na całym świecie. Firma posiada takie certyfikaty jak: ISO9000: 2000, CCC, DOT, INMETRO, NOM, GCC, EKG, E-mark i S-mark itp.

Oferujemy opony ciężarowe tej marki w różnych rozmiarach. Wszystkie objęte są gwarancją producenta.

Wybierz rodzaj opon Fullrun

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.