Opony>Opony Fulda

Opony Fulda

opony fulda

Fulda Reifen GmbH & Co.KG to lider sprzedaży ogumienia na rynku niemieckim, nowoczesna i zaawansowana technologia produkcji opon gwarantuje, że każda opona, która opuszcza fabrykę opon Fulda jest najwyższej jakości. Jakość tą potwierdza certyfikat Lloyd's Register Quality Assurance. Fulda produkcję opon rozpoczęła w 1901 roku wytwarzając opony do wózków i powozów konnych, od tamtej pory sukcesywnie rozwijano przedsiębiorstwo. W 1915 Fulda rozpoczęła produkcję opon ciężarowych, a w roku 1919 postanowiono całą produkcję skupić na wytwarzaniu ogumienia. W latach pięćdziesiątych XX wieku Fulda, zaprojektowała pierwszą oponę zimową to samochodów osobowych, był to wielki sukces tej firmy oponiarskiej i strzał w dziesiątkę , opony zimowe Fulda reklamowane były w kinach, film pokazywał cztery opony przemierzające miasto. Był to wielki sukces marketingowy tej firmy. Lata sześćdziesiąte to fuzja z Goodyear Tire & Rubber Company, który stał się udziałowcem producenta opon z Frankfurtu . Współpraca z amerykanami przyniosła Fuldzie nowe technologie, czego wynikiem był początek produkcji opon niskoprofilowych. Dzisiaj Fulda produkuje opony w trzynastu fabrykach zlokalizowanych w różnych krajach starego kontynentu . Opony Fulda to prawie 13 milionów sprzedanych opon rocznie. W swojej ofercie producent oferuje szeroki wachlarz opon osobowych, opony letnie i zimowe Fulda, opony ciężarowe i rolnicze. Wszystko to w najwyższej jakości i z najlepszych materiałów. Czołowe bieżniki opon Fulda to przede wszystkim opony letnie Ecocontrol, Diadem Linero, Sport Control, Carat Progresso. Również opony zimowe Kristall Montero, Kristal Control i wiele innych opon również wielosezonowe opony Fulda.

Modele opon Fulda

Zapoznaj się z popularną listą modeli opon :

Wybierz rodzaj opon Fulda

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.