Opony>Opony Farmking

Opony Farmking

opony Farmking

Opony FarmKing produkowane są w Indiach przez Asian Tire Factory (ATF), będącą wiodącym producentem I eksporterem opon specjalnego zastosowania. Firma została założona w 1993 roku pod nazwą Asia Polimers. Następnie została przekształcona w spółkę akcyjną w 2008 roku. W fabryce położonej w Jalandhar produkowane głównie opony rolnicze przemysłowe oraz opony do przyczepy rolniczej. Firma dokłada starań, aby podnosić jakość systemu produkcji, a za tym jakość produktów. Wiedza na temat warunków pracy w polu przyczyniła się do produkcji bieżników najwyższej jakości, sprawdzających się w każdym terenie, o wydłużonej żywotności, dzięki czemu ATF wypracowało swoją markę na rynku krajowym oraz zagranicznym. Obserwuje się wzrastający popyt na opony firmy ATF, nie tylko na krajowym rynku, ale także w USA, Kanadzie, Europie, Afryce, na bliskim wschodzie oraz w Azji. Firma posiada certyfikat ISO 9001:2000, a także została uznana przez rząd Indii znakiem ,,One Star Export House”. Firma niejednokrotnie zdobywała nagrodę CAPEXIL Export Merit za aktywność w działalności eksportowej. Celem firmy jest nie tylko sprzedaż opon na rynku krajowym i międzynarodowym, ale także dostarczenie najlepszego zaopatrzenia w rozsądnej cenie.

Firma Farmking posiada w swojej ofercie szeroki wybór opon w różnych rozmiarach, w fabrykach producenta Farmking produkowane są: opony rolnicze, wszystkie opony Farmking objęte są gwarancją producenta i wytwarzane są z uwzględnieniem wszelkich norm dotyczących produkcji ogumienia.

Historia Farmking

Historia opon Farmking rozpoczęła się w 1993 roku w Indiach w stanie Punjab pod nazwą Asia Polimers. Jakość oraz bardzo niska cena tych indyjskich opon zachwyca Klientów z różnych miejsc na świecie. Obecnie marka importuje swoje wyroby do wielu innych krajów oraz prężnie się rozwija. Uzyskała między innymi rekomendację indyjskiego rządu, certyfikat ISO 9001:2000 oraz nagrodę CAPEXIL Export Merit. Firma stale polepsza jakość swojej produkcji, dzięki funkcjonujących przy niej laboratoriach ośrodków badawczo-rozwojowych. Opony tej marki pozwalają na zwiększenie ładowności maszyny rolniczej nawet do kilku ton.

opony farmking
Modele opon Farmking

Zapoznaj się z popularną listą modeli opon :

Wybierz rodzaj opon Farmking

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

Szeroki wybór bieżników

Opony Farmking są produkowane w ogromnej liczbie rozmiarów, dlatego z łatwością można je dopasować do każdej maszyny rolniczej np. ciągnika, przyczepy czy traktora. W asortymencie marki znajdziemy zarówno opony przednie, jak i tylne napędowe, dzięki czemu ogumienie można kupić w jednym miejscu. Wybierać można nie tylko w rozmiarach, ale również rodzajach bieżników – te są dostępne w formie kostki, linii i niewielkich rowków, aż po jodełki oraz formy mieszane, ułatwiające przemieszczanie się, oczyszczanie opony oraz ochronę gruntu, po którym porusza się maszyna. Największą zaletą opon Farmking, oprócz niskiej ceny są opory toczenia, ponieważ pozwalają oszczędzać na kosztach paliwa.

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem opon marki Farmking dostępnych w asortymencie Hurtopony. Dokładamy wszelkich starań, aby w każdej chwili możliwy był zakup jak największej ilości modeli ogumienia od wiodącego indyjskiego producenta.

Cechy opon Farmking

Bieżniki opon Farmking wyposażone są w funkcję samoczyszczenia, są praktyczne w pokonywaniu trudnego terenu oraz nie zużywają się szybko, dzięki czemu można korzystać z nich dłużej. Wszystko to jest zaletą specjalnego dodatku do mieszanki gumowej, z której wykonywane są Farmking opony.

W zależności od wybranego modelu opon do maszyn rolniczych Farmking można liczyć na takie parametry jak:

  • Ułatwione sterowanie maszyną, dzięki szerokim rowkom.

  • Wzmacniany bieżnik oraz barki opony, które wydłużają bezpieczny czas eksploatacji opon.

  • Pasek przez środek opony, który zwiększa jej trakcję.

  • Zwiększoną ładowność maszyny.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.